Ana SayfaÜnlülerTuğçe Kandemir Bütün Hissettiklerinin İçini Döktü!

İlgili Postlar

Tuğçe Kandemir Bütün Hissettiklerinin İçini Döktü!

Kendini Milyonlara dinletmiş beğenisini almış ünlü şarkıcı Tuğçe Kandemir, Gökhan Çınar’ın konuğu oldu. Uzman klinik psikolog ve yazar olan Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu, her hafta birbirinden farklı konukları çağırdı. Genç şarkıcı Tuğçe Kandemir ise Bütün Hissettiklerinin İçini Döktü!

Tuğçe Kandemir Kimdir?

Tuğçe Kandemir; “”Ergenlikte Sago’cuydum”

Uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu, her hafta birbirinden farklı konukları sıra dışı bir sohbetle ağırlayan Katarsis programının bu haftaki konuğu son dönemin dijital platformlarda en çok dinlenen isimlerinden genç şarkıcı Tuğçe Kandemir oldu.

Güzel Ailesiyle ve arkadaşlarıyla mutlu bir çocukluk geçirdiğini dile getiren Tuğçe Kandemir, Gökhan Çınar’ın ergenlik dönemi ile ilgili sorduğu soruya samimi cevaplar verdi:”Ergenliğim çok arabesk geçti, çok derindi. Dinlediğim her şey beni üzüyordu. Bile bile Sagopa Kajmer dinlerdim. Sago’cuydum, kafama kapşonlar geçirip, üzülürdüm, şarkı sözlerini yazardım. Ergenlik dönemimde mutlu bir müzik dinlediğimi hiç hatırlamıyorum. Hep takdir edilen bir insandım. Hep sakindim, delirmezdim. Öfke patlamaları yaşamazdım. Hep kendimeydim aslında. ”

Tuğçe Kandemir Gökhan Çınar Katarsis2

Tuğçe Kandemir Bütün Hissettiklerinin İçini Döktü!

Kendini Milyonlara dinletmiş beğenisini almış ünlü şarkıcı Tuğçe Kandemir, Gökhan Çınar’ın konuğu oldu. Gökhan Çınarın Soruları yanıt veren Tuğçe kandemir, lk defa üniversitede aşık olduğunu: “Üniversitede aşık oldum. İnternette bir platformdan, Mersin’de yaşayan biri beni ekledi. Konuşmaya başladık. Daha o zaman üniversite için Mersin’e gitmemiştim. Sanki yıllardır görüşüyormuşuz gibiydi. Akşama kadar şarkı söylemeler, sohbetler… Şarkılarda çok özgürüm ama kendim öyle değilim. Çok aşık olabilirsin ama kendini kaptırmamak zorundasın. İpleri asla bırakamazsın. Bu tarz kendime aynada söylediğim şeyler var.” ifadelerini kullandı.

”Şarkılarımı insanlarla buluşturmaktan hep korktum.”

Tuğçe Kandemir Gökhan Çınar Katarsis2

Katarsis programında içtenlikle Gökhan Çınar’ın sorularını yanıtlayan sanatçı, şarkı söylemeyi ve yazmayı her zaman çok sevdiğini ama insanlarla şarkılarını buluşturmaktan korktuğunu dile getirdi. İçinde hep öğretmen olma isteği olduğunu, hayatında müzik olmasaydı öğretmen olarak hikayesine devam edeceğini de sözlerine ekledi.
” Benim Öyküm’ü yazmadan önce ağlamıştım. Üniversitedeki aşkım ile bir ayrılık evresi geçiriyorduk. 9 aylık bir süreçti. Ayrılık şarkıları da o zaman çıktı. Eve bir geldim, çantayı fırlattığım gibi kendimi yere atıp çok ağladım ve bütün anıları toplayıp çöp poşetlerine koydum. Sonra da gerçekten ağlayarak yazmaya başladım Yorulan bir ilişkiydi. 3 buçuk sene sürdü. Artık farklı bir evreye geçilmesi gerekiyordu olmayınca öfkeler ve değişmiyorsun dönemleri başladı ve sonrası ayrılık…” İfadelerini kullandı.
Programda kendisini samimice açıklayan Tuğçe Kandemir hayranlarından alkış aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler