Magazin Haberleri » Ünlüler » Gonca Vuslateri Sahnede Hayranlarını Korkuttu!

Gonca Vuslateri Sahnede Hayranlarını Korkuttu!

“Yalan Dünya” dizisinde Teyze karakteri ile hayran kitlesini arttıran başarılı oyuncu Gonca Vuslateri, şimdilerde ise hayatını Tiyatro ile devam ettirmekte. Son zamanlarda rahatsızlık geçiren oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz günlerde Tiyatro Sahnesinde Hayranlarını Korkuttu!


Gonca Vuslateri Kimdir?

Gonca Vuslateri; “Oyunu Bitirmek Zorunda Kaldık!”

Son zamanlarda rahatsızlık geçiren oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz günlerde Tiyatro Sahnesinde Hayranlarını Korkuttu. Yaşanan aksiliklere Sosyal medyadan açıklama attı. Tiyatro sahnesinde fenalaşan oyuncu özür mesajı gönderdi attı açıklamada ; “Bu Akşam Mall of İstanbul’daki MOİ Sahne’de “Erkek Arkadaşım Bir Feminist” adlı oyunumuzu yine büyük bir heyecanla oynarken; bir anda düşen tansiyonum dan dolayı oyunu bitirmek zorunda kaldık. Durumu anlayışla karşılayan ve alkışlamaya devam eden anlayışlı seyircilerimize , elimi sımsıkı tutup destek veren canım partnerim Fırat Tanış’a yürekten teşekkür ediyorum. Gerekli Müdahaleler yapıldı. Şimdi İyiyim Arayan Soran herkese çok teşekkür ederim ” ifadelerini kullanan oyuncu üzgün olduğunu ve anlayışla karşıladıkları için teşekkürlerini iletti.


Gonca Vuslateri Sahnede Hayranlarını Korkuttu!

“Yalan Dünya” dizisinde Teyze karakteri ile hayran kitlesini arttıran başarılı oyuncu Gonca Vuslateri, şimdilerde ise hayatını Tiyatro ile devam ettirmekte. Son zamanlarda rahatsızlık geçiren oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz günlerde Tiyatro Sahnesinde bayılan oyuncu tansiyonum düştüğünü belirtti. Tiyatro sahnesinde fenalaşan oyuncu özür mesajı atarak beklenen gerilimi indirdi. Hayranlarından şüpheli mesaj alan yakınları durumunu iyi olduğunu söyleyip takipçilerini rahatlattı. Tansiyonu düştüğü için sergilediği oyunu erken bitirmek zorunda kalan Gonca Vuslateri, Daha sonra kendisi Instagram hesabından yazdığı notla hem kendilerini izlemeye gelen seyirciden özür diledi hem de yaşananlarla ilgili bilgi verdi.

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Begüm Kütük Siperlik Üretiyor..

Begüm Kütük Sağlık Çalışanları İçin Evinde Siperlik Üretiyor..

Türkiye’nin içinde bulunduğumuz şu zor günlerinde güç geçmiyor ki ünlülerden vatandaşlar için iyi haberi gelmesin. Kira …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir