Ana SayfaDedikoduTuba Ünsal Bodrumlu Oldu

İlgili Postlar

Tuba Ünsal Bodrumlu Oldu

Tuba Ünsal Bodrumlu oldu. Tuba Ünsal, kazandığı paraları gayrimenkule yatırdığı ortaya çıktı. Şile’de çiftlik evi, İstanbul’un çeşitli semtlerinde daireleri ve Berlin’de lüks bir dairesi olan güzel oyuncunun, son adresi bakın neresi oldu. İşte detaylar;

Hastalık Öldürmüyor ama Süründürüyor

Tuba Ünsal,17 gün sürecek kapanma nedeniyle kendini Nişantaşı’ndaki bir kitapçıya attı. Kendisi ve çocukları için 26 tane kitap alan ünlü oyuncu, kapanma döneminde ailece kitap okuyacaklarını söyledi.

Geçtiğimiz hafta Avusturya’daki bir detoks merkezine gitmek isterken uçağı kaçırdığı için gidemeyip İstanbul’da kalan Ünsal, tedavisi için yurt dışına gitmek istediğini söyledi. Ünsal, Neslihan Atagül gibi kendisinin de ‘geçirgen bağırsak sendromu’ hastası olduğunu belirtti.

Ünlü oyuncu, “Bir hafta içinde ya uçak kaçırdım, ya korona çıktı bir türlü gidemedim. Benim, ‘geçirgen bağırsak sendromu’ rahatsızlığım var, belli dönemlerde diyet ve sağlıklı beslenmem gerekiyor. Bu hastalık öldürmüyor ama süründürüyor” dedi.

Tuba Ünsal’a Şiddet Nedeniyle Açılan Dava Sonuçlandı

İnsanlar Evlerine Ekmek Götüremiyor

Ünsal, 17 günlük kapanma nedeniyle vatandaşların İstanbul’dan pek çok kente akın etmesiyle ilgili, “Biz buradayız o kaosun içinde olmak istemedik. Artık mümkün mertebe herkes kendi mikro dünyasındaki psikolojik sağlığını düşünmek zorunda. O, onu eleştiriyor, o da onu. Bıktık, yıldık. Herkes ne yapıyorsa kabulümüz. O kadar zor süreçten geçiyoruz ki bakın tiyatrolar bir yıldır çalışmıyor. Sinemalar çalışmıyor, restoranlar açılıyor, kapanıyor, eğlence sektörü felaket durumda. İnsanlar evlerine ekmek götüremiyorlar. Kimsenin kimseyi eleştirecek hali yok bence. Herkesin canı burnunda. Kurallara uyduktan sonra isteyen Bodrum’a, isteyen de Karadeniz’e gitsin” diye konuştu.

Tuğba Ünsal Kimdir?

Tuba Ünsal Bodrumlu Oldu

Tuba Ünsal, yatırımlarını gayrimenkulden yana kullanmaya devam ediyor. Güzel oyuncu, yaz için rotasını Bodrum Yalıkavak’a çevirdi. Ünsal, çocukları Sare ve Civan Mert’i doğayla iç içe büyütmek istediği için Yalıkavak’ın Gökçebel koyunda yer alan Adres Yalıkavak’tan 3+1 daire satın aldı. Şile’de çiftlik evi, İstanbul’un çeşitli semtlerinde daireleri ve Berlin’de lüks bir dairesi olan güzel oyuncunun, son yatırımı Adres Yalıkavak’ta oyuncu Pelin Karahan ve Bade İşçil de oturuyor. Ünsal’ın yeni dairesi şimdiden merak uyandırdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler