Ana SayfaDizilerTetikçinin Oğlu 2. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! İskender Korkmaz İle Mezarlıkta...

İlgili Postlar

Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! İskender Korkmaz İle Mezarlıkta Yüzleşiyor!

Fox Tv’nin yeni dizisi Tetikçinin Oğlu, 2. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İskender, Korkmaz ve oğlunu yılanın deliğine girseler bulacağını söyleyip, oğlunun intikamını almak için ant içer. Metin, kendisine gelir ve arkadaşını kurtarmak için yola çıkar. Onu kurtardıktan sonra İskender’le yolda karşı karşıya gelir. Tetikçinin Oğlu 2. bölüm 1. ön izleme yayınlandı. İskender Korkmaz ile, mezarlıkta yüzleşiyor.

İskender Korkmaz İle Mezarlıkta Yüzleşiyor!

Tetikçinin Oğlu 2. bölüm 1. ön izlemesinde; İskender, oğlunun mezarı başında göz yaşı döküyor. Korkmaz onun yanına gidip, İstender’e baş sağlığı diliyor. İskender, önce Korkmaz’a silahını doğrultuyor. Sonra silahı yere atıp ona, oğlunun ilk konuştuğunda ona ne dediğini soruyor. Aileden biri olan Korkmaz’ın oğlu Metin’in, kendi oğlunu öldürmüş olmasını kaldıramayan İskender, onu yumruklamaya başlıyor. Korkmaz İskender’e, karşılık vermeden onun öfkesinin geçmesini bekliyor.

İşte Tetikçinin Oğlu 2. bölüm 1. ön izleme….

TETİKÇİNİN OĞLU 1. BÖLÜM ÖZETİ!

İskender ve Korkmaz, kırk yıldır sırtını birbirine dayamış iki dosttur. Korkmaz, İskender için elini kirletmekten çekinmez ve yıllar içinde tetikçisine dönüşür. İskender ise onun sayesinde işlerini büyütmüş, rakiplerinin korktuğu bir insana dönüşmüştür. Zamanı geldiğinde her şeyin başına geçireceği oğlu Yiğit, babasının gözüne girmek için bir iş organize eder. Ama işler beklediği gibi gitmez.

Korkmaz, 22 yıl önce kaybettiği karısını ve oğlunu her yerde arar. Metin, annesiyle birlikte kaçırılırken bir kaza geçirmiş ve daha sonrasında annesinden haber alamamıştır. Yetimhane de büyüyen Metin, hayatını üç kağıtla kazanan biri haline gelmiştir. Metin, arkadaşının aldığı bir iş için Bodrum’a gelir.

Arabaya aldığı adamlar Yiğit’le buluşur. Uyuşturucu alıp bombalı çantayı ona verirler. Durum ortaya çıkınca da iki taraf birbirlerine girer. Metin, bagajdaki uyuşturucu çantasıyla oradan kaçmaya başlar. Yiğit onu takip eder. Metin, onun elinden kurtulmak için arabasıyla ona çarpar.

Onun yaralandığını görünce arabadan inip ona yardım etmek ister. O sırada Yunus gelip üzerine ateş eder. Metin gittikten sonra Yunus Yiğit’i, boğarak öldürür. Daha sonra oraya İskender ile Korkmaz gelir. Yunus, Yiğit’e vurup kaçanı görünce tanıyacağını söyler.

Metin, arkadaşı yüzünden pusuya düşer. Korkmaz, Metin’in yanına gidip ona silahını doğrulttuğunda onun kolyesini görür. Onun oğlu olduğunu anlamak için göğsündeki doğum lekesine bakar. O sırada Metin kaçar. İskender, Metin tam kaçacakken onu bulur ve silahını doğrultur. Korkmaz İskender’e, silahını doğrultup ateş etmemesini onun oğlu olduğunu söyler.

Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İskender Metin’i Buluyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler