Salı, Ocak 25, 2022
Ana SayfaÜnlülerTarkan, Yeni İmajıyla Takipçileri ile Soru Cevap Yaptı!

Tarkan, Yeni İmajıyla Takipçileri ile Soru Cevap Yaptı!

-

Ünlü şarkıcı Tarkan’ın kuzeni Cenk Tevetoğlu mahkeme tarafından alınan kararla Tevetoğlu soyadını Tevet olarak değiştirmişti. Megastarın kuzeni Cenk Tevetoğlu neden soyadını değiştirdiğini çarpıcı sözlerle açıklamıştı. Pandemi sürecinde kuaför ve berberlere gidemediğini dile getiren megastar Tarkan, yeni imajını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Tarkan, paylaşımına “Aylardır kestiremedim saçlarımı. Bu pandemi döneminde son durumum bu. Ay, ne yapmalı? Kestirmeli mi, uzatmalı mı?” notunu düştü. Ünlü şarkıcı, gelen yorumların üzerine ise, “Yorumlarınızın çoğu uzatmamdan yana galiba. Vallahi ben de özlemişim uzun saçlı olmayı. Belki de uzatırım tekrar” ifadelerini kullandı.

Tarkan İlk Kez Kızının Yüzünü 23 Nisan’da Gösterdi!!..

Tarkan: Yorumlarınızın çoğu uzatmamdan yana!

Tarkan, paylaşımına “Aylardır kestiremedim saçlarımı. Bu pandemi döneminde son durumum bu. Ay, ne yapmalı? Kestirmeli mi, uzatmalı mı?” notunu düştü. Ünlü şarkıcı, gelen yorumların üzerine ise, “Yorumlarınızın çoğu uzatmamdan yana galiba. Vallahi ben de özlemişim uzun saçlı olmayı. Belki de uzatırım tekrar” ifadelerini kullandı. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle evde kendisini önlem amaçlı karantinaya alan Tarkan, imaj değiştirdi. Pandemi sürecinde kuaför ve berberlere gidemediğini dile getiren şarkıcı, saçlarını uzattı. Yeni stilini sosyal medya hesabından yayınlayan 47 yaşındaki megastar, paylaşımına şu notu düştü: Aylardır kestiremedim saçlarımı. Bu pandemi döneminde son durumum bu. Ay, ne yapmalı? Kestirmeli mi, uzatmalı mı? Sakallarını da uzatan ünlü şarkıcı, paylaşımıyla takipçilerini ikiye böldü. Kimi takipçisi “Kesinlikle uzatmalısın” derken kimisi ise “Eski hali daha güzeldi” yorumunu yaptı. Tarkan, gelen yorumların üzerine ise şu açıklamayı yaptı: Yorumlarınızın çoğu uzatmamdan yana galiba. Vallahi ben de özlemişim uzun saçlı olmayı. Belki de uzatırım tekrar.

Tarkan, Yeni İmajıyla Takipçileri ile Soru Cevap Yaptı!

Tarkan kimdir?

Tarkan, Yeni İmajıyla Takipçileri ile Soru Cevap Yaptı!

Megastar, Babalar Günü’nde kızı Liya’yı ilk kucağına aldığı an çekilen bir kareyi sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Tarkan’ın “Canım kızım Liya’nın doğduğu günden… Babalığın tarif edilemez güzellikteki duygularıyla tanıştığım ilk anlar…” notunu düştüğü paylaşım kısa sürede çok sayıda beğeni almıştı. Ünlü şarkıcı Tarkan’ın kuzeni Cenk Tevetoğlu mahkeme tarafından alınan kararla Tevetoğlu soyadını Tevet olarak değiştirmişti. Megastarın kuzeni Cenk Tevetoğlu neden soyadını değiştirdiğini çarpıcı sözlerle açıklamıştı. Pandemi sürecinde kuaför ve berberlere gidemediğini dile getiren megastar Tarkan, yeni imajını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Tarkan, paylaşımına “Aylardır kestiremedim saçlarımı. Bu pandemi döneminde son durumum bu. Ay, ne yapmalı? Kestirmeli mi, uzatmalı mı?” notunu düştü. Ünlü şarkıcı, gelen yorumların üzerine ise, “Yorumlarınızın çoğu uzatmamdan yana galiba. Vallahi ben de özlemişim uzun saçlı olmayı. Belki de uzatırım tekrar” ifadelerini kullandı.

Tarkan'ın Kızı Lidya 23 Nisan
Tarkan’ın Kızı Lidya 23 Nisan

Tarkan’ın Kuzeni Cenk Tevetoğlu Soyadını Neden Değiştirdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Hakan Sabancı Bu Kez De Derin Talu'yla Mı?

Hakan Sabancı Bu Kez De Derin Talu’yla Mı?

0
Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen isimlerden olan Hakan Sabancı her gün başka bir isimle anılıyor. Geçtiğimiz günlerde Dilara Aksüyek ile birlikte olduğu iddia edilen Hakan...