Ana SayfaDedikoduTarkan, dayanamadı, isyan etti..!

İlgili Postlar

Tarkan, dayanamadı, isyan etti..!

Tarkan, bugünlerde Almanya’da oturma izni alacak olmasıyla sık sık gündeme geliyordu ancak bu sefer ünlü şarkıcı Tarkan’ı yaşananlar çileden çıkardı! Almanya’da oturum izni almasıyla ilgili olarak mega star Tarkan, hakkında Bild gazetesinde çıkan haberlere tepki gösterdi. Gaztede çıkan haberlere ve megastar Tarkan’ın yaptığı açıklamaya haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bild gazetesinde çıkan habere göre…

Bild gazetesinde çıkan haberlere göre; Megastar’ın ‘Türkiye’deki muhafazakâr politikalardan rahatsız olarak ülkeyi terk etme kararı aldığı’ ifadesine yer veriliyordu. Tarkan, haberin ardından konuyla ilgili basın açıklaması yaptı. Alman basınının çirkin iftirasına Tarkan isyan etti!

Doğru olmayan bilgiler

Çıkan haber üzerine açıklama yapan ünlü şarkıcı Tarkan ilk olarak şunları belirtti: “”Alman “Bild” gazetesinde 6 Aralık 2017 tarihinde hakkımda yayınlanan haberde Almanya’daki oturum talebimle ilgili yanlış bir algı yaratılmasına neden olabilecek, doğru olmayan bilgiler verilmiş ve gereksiz varsayımlarda bulunulmuştur.”

“Ülkemi terketmek gibi bir düşüncem…”

“Alman “Bild” gazetesinde 6 Aralık 2017 tarihinde hakkımda yayınlanan habere Megastar Tarkan şu açıklamalarda bulundu: “Oturum talebimin söz konusu haberde ifade edildiği sebeplerden olmamasıyla birlikte ülkemi terketmek gibi bir düşüncem de asla yoktur. Oturumu Almanya’da olan eşim Pınar Tevetoğlu’yla sıklıkla Almanya’ya seyahat ettiğimizden, benim ordaki yasal kalış sürelerimle ilgili bir vize sorunu yaşamamak içindir Almanya oturumu başvurum.” ifadelerini kullanarak Almanya’da oturma izni almasının gerekçelerini açıklayan Tarkan konuyla alakalı yaptığı açıklamalara şunları ekledi: “Bu kadar net ve anlaşılır olan bir talebin başka yerlere çekilmesi, konunun özünden saptırılıp doğruluk içermeyen olumsuz bir gündem yaratılmaya çalışılması beni üzmüştür.”

“Konuyla ilgili gerekli duyarlılığın gösterilmesini…”

Bild gazetesinde çıkan haberlere göre; Megastar’ın ‘Türkiye’deki muhafazakâr politikalardan rahatsız olarak ülkeyi terk etme kararı aldığı haberine karşın ünlü şarkıcı Tarkan yaptığı açıklamayı; “Kimseyi zor durumda bırakmamak ve yanlış anlaşılmalara sebep olmamak için konuyla ilgili gerekli duyarlılığın gösterilmesini rica ederim.” sözleriyle noktaladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler