Salı, Eylül 28, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Talat Bulut Yasak Elma'ya Veda Etti

Talat Bulut Yasak Elma’ya Veda Etti

-

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi “Yasak Elma”nın kadrosundan bir oyuncu eksildiği öğrenildi. 2018 senesinde taciz iddialarıyla gündeme gelen Talat Bulut Yasak Elma’ya veda etti. Talat Bulut diziden neden ayrıldı? Talat Bulut Yasak Elma’dan ayrılmasıyla ilgili ne açıklama yaptı? İşte merak ettiğiniz tüm detaylar;

Şevval Sam’dan Talat Bulut Açıklaması

Geçtiğimiz senelerde taciz iddialarıyla gündeme gelen Talat Bulut hakkında Şevval Sam “Şahit olduğum bir şey değil, taciz dediğiniz şey şahit olunabilecek de bir şey değil. Bunun ispatı biraz zordur. Bu iş artık yargıya taşındı, çok yorum yapmak istemiyorum. Dünyada bunun örneklerini gördük. Türkiye‘de bunun üzücü hikayelerini çok duyduk. Kişilere de diziye de yakışık olmayan bir haber oldu, bunlara çok üzüldük. Benim konuşmam şu anda çok doğru değil. Böyle bir şey varsa hep birlikte kınayacağız, ama hukukta kadının beyanı esastır. Daha çok mağdur olan kadınlar oluyor.” açıklamasını yapmıştı.

Şevval Sam Kimdir?

Talat Bulut’tan Tazminat Davası

2018 senesinde sette çalışan bir kostüm görevlisine tacizde bulunduğu iddialarıyla gündeme gelen Talat Bulut olayın gerçek olmadığını dile getirse de ünlü oyuncuya tepkiler yağmıştı. Birçok ünlü ismin çeşitli imalarda bulunduğu oyuncu hakkında rol arkadaşları da tarafsız bir açıklama yapmayı tercih ederek Talat Bulut’un yanında yer almamaları iddiaların gerçek olabileceğini düşündürmüştü. Bu iddianın ardından geçmişte olduğu iddia edilen farklı olaylarla da gündeme gelen Talat Bulut, kendisi hakkında bu tarz iddialarda bulunanlar hakkında tazminat davası açarak iddiaların asılsız olduğunu açıklamıştı.

Talat Bulut, Hakkında Konuşanlara Tazminat Davası Açtı!Talat Bulut Yasak Elma’ya Veda Etti

Oyuncu Talat Bulut’un son sahne çekimi sonrası yapımcı Fatih Aksoy, bir veda konuşması yaptı. Aksoy konuşmasında “Yasak Elma için anlaştığımız ilk oyuncuydu. 85 bölüm boyunca çok iyi bir oyuncu ve iyi bir insanla çalıştık. Onunla çalışmaktan çok büyük mutluluk duydum. İnşallah yeniden çalışırız” dedi. Sosyal medya hesabından o anlara ilişkin paylaşımlar yapan Talat Bulut da “Veda… Fatih Aksoy’un bana vedası. Eğlenceli ama hüznü bende saklı unutulmaz anlar…” ifadelerini kullandı.

Talat Bulut Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ceza' nın Yenikapı' da ki Konseri

Ceza’ nın Yenikapı’ da ki Muhteşem Konseri…

0
Türk Rap müziğin efsane seslerinden Ceza, Kerki Solfej’in düzenlediği ''TİKTAK'la Parket Seyret'' adlı konserlerin içeriğinde Yenikapı’da ki sahnesinde, Türkçe rap müzik severleine eşsiz dakikalar...