Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Takipçilerinden Aslı Enver'e Sert Eleştiri!

Takipçilerinden Aslı Enver’e Sert Eleştiri!

-

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden olan güzel oyuncu Aslı Enver dün eleştiri yağmuruna tutuldu. Takipçilerinden Aslı Enver’e sert eleştiri geldi. Peki ünlü oyuncu neden topa tutuldu? İşte detaylar;

Birbirlerini Takip Etmeyi Bıraktılar

Geçtiğimiz sene ayrılıktan birkaç hafta sonra sosyal medya hesabında ciddi bir temizlik yapan Aslı Enver Hadise’nin de arasında olduğu 200 kişiyi takipten çıkmıştı. Daha öncesinde Murat Boz‘la Hadise’nin yakınlığını kıskandığı iddialarıyla gündeme gelen Enver’in bu davranışı manidar görünse de ünlü oyuncudan hiçbir açıklama gelmemişti. Bir süre sonra Boz’da, Enver’de yeni aşk dedikodularıyla gündeme gelmeye başladı.

Aslı Enver Kimdir?

Aslı Enver Murat Boz Cephesinde Yeni Gelişme

Aslı Enver ile Murat Boz cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. 2019 senesinin Ekim ayında ayrılan Enver ve Boz’un son dakika paylaşımları kafaları karıştırdı. Aslı Enver geçtiğimiz ay Instagram’da dolaştığı esnada yanlışlıkla Murat Boz’un bir fan hesabını takip etmişti. Enver, Boz’un fan hesabını takip ettiğini anlayınca hızla takibi bıraktı. Hatırlarsanız geçtiğimiz ayda Murat Boz sosyal medya hesabından göndermeli bir paylaşım yapmıştı.

Bugün Aslı Enver ve Murat Boz cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Aslı Enver ve Murat Boz aynı dakikalar içerisinde Instagram’dan fotoğraf paylaştı. Enver, paylaşımına beyaz kalp emojisi koydu. Boz ise siyah-beyaz kalp emojisi koydu. Eski aşıkların bu paylaşımları, “Barıştılar mı?” sorusunu gündeme getirmişti.

Aslı Enver Sözleriyle Serenay Sarıkaya’yı mı Kastetti…Takipçilerinden Aslı Enver’e Sert Eleştiri!

Diyetle zayıflayan ünlü oyuncu Aslı Enver, son paylaşımıyla şaşırttı. Yeni görüntüsüne takipçilerinden yorum gecikmedi.

Ünlü oyuncu Aslı Enver’in, yeni projesi için diyet yaptığı ortaya çıktı. Son halini takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu, fit haliyle dikkat çekti. Güzel oyuncunun fotoğrafına, “Yeter artık zayıflama” şeklinde yorumlar yapıldı. Aslı Enver ise sessizliğini korumayı tercih etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu