teensexonline.com
Ana SayfaÜnlülerSurvivor Şampiyonu Nisa Bölükbaşı Nişanlandı

İlgili Postlar

Survivor Şampiyonu Nisa Bölükbaşı Nişanlandı

Survivor All Star 2022’nin şampiyonu Nisa Bölükbaşı, fenomen Yiğit İnandı ile evlilik yolunda ilk adımını attı. Bir süredir beraber olduğu Yiğit İnandı ile mutluluğunu takipçileriyle paylaştı.

Nisa Bölükbaşı Yiğit İnandı
Nisa Bölükbaşı Yiğit İnandı

Survivor programına ilk kez 2020 yılında katılan ve gönüllüler takımında yarışan Nisa Bölükbaşı, Survivor 2022’de şampiyon olmuştu. Program boyunca aşk hayatıyla da sıkça gündeme gelen Nisa Bölükbaşı, Barış Murat Yağcı ve Ogeday Girişken ile yaşadığı ilişkilerle adından uzunca bir süre söz ettirmişti.

Nisa Bölükbaşı Yiğit İnandı
Nisa Bölükbaşı Yiğit İnandı

Bir süredir ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan fenomen Yiğit İnandı ve sevgilisi, dün nişanlandı. Nişanından paylaştığı nişan fotoğrafları büyük ilgi gördü. 

Sade Bir Nişan Töreni Yaptılar

Nisa Bölükbaşı ve Yiğit İnandı dün ortak bir paylaşım yaparak evlilik teklifinin müjdesini verdi. Çift daha sonrada aile arasında sade bir törenle nişanlandıklarını duyurdu.

Nisa Bölükbaşı Yiğit İnandı
Nisa Bölükbaşı Yiğit İnandı

Nişanında paylaştığı fotoğrafta Nisa Bölükbaşı’nın sadeliği ile dikkatleri üstüne çekti. Beyaz uzun sade bir elbise giyen Nisa, saçlarını dümdüz ve açık bırakarak yok denecek kadar az bir makyaj yaptı. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler