teensexonline.com
Ana SayfaDizilerPelin Karahan Eşinin Sözlerine Açıklık Getirdi

İlgili Postlar

Pelin Karahan Eşinin Sözlerine Açıklık Getirdi

Ünlü oyuncu Pelin Karahan, Etiler’de gerçekleşen bir etkinlikte boy gösterdi. Güzelliği ve zerafetiyle dikkat çeken Karahan, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Karahan, 10 yıldır mutlu bir evlilik sürdürdüğü eşi Bedri Güntay çarpıcı bir itirafta bulundu.

Bedri Güntay, “Eşim oynamadığı sürece ben dizi izlemiyorum” diyerek samimi bir açıklama yaptı. Bu sözleriyle sosyal medyada gündem olan Karahan, evliliklerinde karşılıklı anlayış ve sevginin önemini bir kez daha vurgulamış oldu.

 

Kanal D’de yayınlanan Kavak Yelleri dizisi ile hafızalara kazınan Pelin Karahan, eşi Bedri Güntay’ın, “ Eşim oynamadığı sürece ben dizi izlemiyorum.” sözlerine açıklık getirdi.

Pelin Karahan ve Eşi
Pelin Karahan ve Eşi

Pelin Karahan, “Çok güldüm ona. ‘Kavak Yellerinde’ kaldı o hâlâ. Yok ya, şaka bir yana izliyor o da ‘İnci Tanelerini’ falan. Beni özledi o, görmek istiyor ekranda” dedi.

 

Pelin Karahan, sözlerine şöyle devam etti: “Kendimi de özledim doğrusu. Ancak, uygun karaktere uygun rol çok önemli. Kısa soluklu, birkaç bölümde biten projelerde yer almak istemem.” 

 

Bu açıklamasıyla Karahan, kariyerine dair seçici tutumunu ve uzun soluklu projelerde yer alma isteğini dile getirdi.

Pelin Karahan
Pelin Karahan

Pelin Karahan Şıklığı ile Dikkat Çekti

Son dönemde şıklığı ile dikkatleri üzerine çeken Pelin Karahan giyim tarzı hakkında da açıklamalar yaptı. Güzel oyuncu “Kendi kendime yapıyorum ben ya. Çok seviyorum süslenmeyi de. Biraz da merakım var buna. Mesai harcıyorum buna” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler