teensexonline.com
Ana SayfaÜnlülerBeren Saat Hakkındaki Muhabir Sözlerine Açıklama Geldi

İlgili Postlar

Beren Saat Hakkındaki Muhabir Sözlerine Açıklama Geldi

2014 yılında Los Angeles’ta dünya evine giren ve mutlu beraberlikleri süren Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, Bodrum’da tatile çıktı. Teknede tatil yapan çift, önceki gün denize girerken görüntülendi. Güzel oyuncuyu görüntüleyen basın mensuplarından bir muhabirin sözleri seyirciler tarafından tepki çekince, kanaldan açıklama gecikmedi.

Beren Saat
Beren Saat

Çalışanlara İnceleme Başlatıldı

Magazin kanalında yayınlanan görüntüde denize giren Beren Saati gören muhabirin “Ben bu Beren’i yerim.” dediği duyuluyor. Görüntülerin yayılması ile tepkilerde beraberinde geldi.  Bu sözler sonrası görüntüler sosyal medya üzerinden paylaşılarak “Bu röntgenciliktir” , “Bu ne saygısızlık” yorumları yapıldı.

Beren Saat
Beren Saat

Görüntülerin gündem olmasının ardından açıklama yapan kanal, yaptığı açıklamada; “22.06. 2024 tarihinde magazin programında yayınlanan ülkemizin değerli sanatçılarından Beren Saat ile ilgili haber yayınlanmıştır. Haberde aynı görüntüyü çeken bir başka kanalın muhabiri tarafından kullanılan cümleler, sesin çok net anlaşılmaması nedeniyle dikkatten kaçmış ve habere girmiştir. Konuyla ilgili haberi yayına hazırlayan çalışanlarla ilgili kurum içinde inceleme başlatılmıştır. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler