Ana SayfaÜnlülerSongül Karlı "Vücudumda Estetik Yok"

İlgili Postlar

Songül Karlı “Vücudumda Estetik Yok”

Songül Karlı yeni yaşını dostlarıyla birlikte, Menajer Kemal Aslan’ın Etiler’deki ofisinde kutladı. Songül Karlı “Bu 4’ncü kutlama. Son olsun” diyerek espri yaptı.

Songül Karlı Kimdir?

Aşka Küsmedim

Songül Karlı doğum gününde son şarkısı “Siyah Saçlarına Kurban Olduğum” ile gazetecileri karşıladı. Karlı; “Hayatım boyunca hep ‘Çakma’ dediler ama çakma olduğum tek yer sarı saçlarım. Normalde siyah saçlıyım. Şarkıda hep diyorum. Herkesin hayatında hep bir siyah saçlı vardır”dedi. Basın mensuplarının “Sizin hayatınızda bir siyah saçlı var mı?” sorusuna şarkıcı “Siyah saçlı annem var. Oğlum Efe var. 4 senedir hayatımda kimse yok. Şanssızlıklar yaşadığım için hayatıma kimseyi almıyorum. Aşka küsmedim ama kimseyi istemiyorum. Herkes bacım olsun. 4 senedir oğlum Efe ile yaşıyorum. Çok mutluyum” diyerek yanıt verdi.

Oğlum Hep Bir Yerlerin Konuşuluyor Dedi

Yazın aylaştığı bikinili fotoğrafı ile çok konuşulan Karlı “”Bir arkadaşımın oğlu çekti. ‘Hadi bir tane sosyal medyaya koyayım’ dedim. Olay oldu. Oğlum, ‘Anne YouTube’a giriyorum. Allah aşkına yapma. Hep bir yerlerin konuşuluyor’ diyor” dedi.

Songül Karlı: “Adam Olsa Benim Paramı Yemez”

Şarkıcı vücudunda estetik olmadığını söyleyerek “3 kere göğüslerimi küçülttüm. Daha büyüktü. Hatta yine küçültmek istiyorum. Ben televizyon programı çekince elbise getiriyorlardı. Altı oluyor, üstten fermuar çekilmiyordu. Asistan arkadaşlar ‘Allah aşkına bir git, küçült’ dedi. 3 kez yaptırdım. Şimdi normal istediğim bir elbiseyi giyebiliyorum” dedi.

Küçük yaşlardan beri çalıştığını ifade eden şarkıcı “İnanılmaz paralar kazandım, evlerde oturdum, aralara bindim. Çok güzel yaşadım ama kendim için bir şey yapmadım. Mesela dünyada gezmek istediğim bir sürü yer var. Hiçbirini yapmadım. Hep hayatımda birisi varsa onunla alakalı bir şeyler oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler