Ana SayfaÜnlülerSongül Karlı: 'Çocuğumla Bir Ekmeğe Muhtaç Kaldım'

İlgili Postlar

Songül Karlı: ‘Çocuğumla Bir Ekmeğe Muhtaç Kaldım’

Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı Songül Karlı, boşandığı eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını ve tüm mal varlığını kaybettiğini haykırarak, “Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım. Bu süreçte bana tek yardım eden isim Latif Doğan oldu. Evimin mutfak alışverişini dahi yapıp, bize para bırakırdı” ifadeleriyle yürekleri dağladı.. İşte çarpıcı açıklamaların satır başları Haberimizde..

Songül Karlı ‘nın Eski Eşi Gözaltında…

Songül Karlı: ‘Çocuğumla Bir Ekmeğe Muhtaç Kaldım’

Ünlü türkücü Songül Karlı, avukatı Murat Şekerli ile avukatı Murat Şekerli ile gazeteciler ile ortak bir basın açıklaması yaptılar. Boşandığı eşi Metin Yüce tarafından dolandırıldığını öne süren Songül Karlı, ağlayarak başından geçen olayları anlattı. Songül Karlı: ‘Çocuğumla Bir Ekmeğe Muhtaç Kaldım’ dedi…

“Bana Çocuk Yapacaksın Seni Öldürürüm… Gebertirim”

5 yıl süren evliliği boyunca 4 defa ayrılmak istediğini beliten ve üzerine  4 defa dayak yediğini anlatan Songül Karlı, Metin Yüncü ‘nün “Sen burada oturacaksın bana çocuk yapacaksın seni öldürürüm, gebertirim” cümleleriyle tehdit edildiğini de iddia etti. Hem sözlü,  hem de fiziki şiddete maruz kaldığını tüm mal varlığının elinden alındığını anlatan Songül Karlı, “Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım. Evladım meyve suyu istediğinde bile, ‘bakkallar kapalı’ diye yalan söylemek zorunda kaldım. Bakkala gidemediğimiz için evimizde pilav ve su vardı. Bu süreçte bana tek yardım eden isim Latif Doğan oldu. Evimin mutfak alışverişini dahi yapıp, bize para bırakırdı” sözleriyle gözyaşlarına boğuldu…

Latif Doğan Kimdir?

“35 Milyondan Fazla Kaybım Var”

35 milyon tl’nin üzerinde bir maddi kaybı olduğunu söyleyen Songül Karlı, “Bana kendisinin MİT çalışanı olduğunu söyledi. Arsamdan, arabama, mücevherlerimden ziynet eşyalarıma kadar her şeyi elimden aldı. Şimdi evladımı nasıl geçindireceğim korkusuyla yaşıyorum. Aklımda olan tek şey o. Yıllarımın birikimimi elimden aldı. Artık bu yaşadığım süreçten sonra anne babama dahi güvenemez oldum” şeklinde konuştu.

“Oğlumun Gitarından Bağlamama Kadar Her Şeyim Haczedildi”

Ünlü türkücü, ayrılmaya karar verdiğinde,  Metin Yüncü’nin araya hatırlı kişileri koyduğunu ekleyerek, “Eski eşim bir gün eve geldi, ayrılmak istediğimi söyledim. Oturduğu yerden fırladı, bende ne bel bıraktı ne de böbrek bıraktı. Şiddete maruz kaldım. Bu süre zarfında sırf çocuğumun geleceği için sustum” dedi. Kendisine haciz geldiğini de belirten Karlı, “Oğlumun gitarından, benim bağlamama kadar her şeyim haczedildi. Çocuğum uzaktan eğitimini dahi benim telefonumdan alıyor. Laptopu dahi haczedildi” dedi.

Songül Karlı Kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler