Salı, Haziran 15, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz Dizisinin Çekimleri Tamamlandı

Son Yaz Dizisinin Çekimleri Tamamlandı

-

Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu ve başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı sevilen dizi Son Yaz dizisinin çekimleri tamamlandı.SON YAZ 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Akgün, Yağmur’un kaza yaptığını anlayınca hemen kaza yerine gider. Oraya vardığında Yağmur’un Kaan’la birlikte yaralı bir şekilde hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Selim, rüşvet alma suçundan sorguya alınır. Metin, o parayı babasından aldığını Selim’in bir alakasının olmadığına dair ifade verir.

Selim, soruşturma bitene kadar görevinden alınır. Karakoldan çıkınca Akgün’den, Yağmur’un kaza yapıp hastaneye kaldırıldığını öğrenir. İç kana geçiren Yağmur, ameliyata alınıyor ve ameliyatı başarılı geçer. Kaan ise, başından yaralanıyor ve beyin kanaması geçirir.

Serap, oğlunun hayati tehlikesi olduğunu öğrenince öfkeden deliye döner. Canan onu, zor sakinleştirir. Gökhan, hastaneden ayrılmaz. Önce Kaan’ı konuşmaması için öldürmeye çalışır. Ama hemşireye yakalanınca Yağmur’un odasının boşalmasını bekler.

Yağmur’un, hatırlamadığını anlayıp olanları hatırlaması için onu kaza yerine götürür. Oda, hatırlamak için gider. Kaan’ın, Fatih’i dövenin Gökhan olduğunu söylediğini hatırlar. Gökhan, Yağmur’u alıp kaçırır. Akgün, yarış yapılan yere gidip güvenlik kameralarından arabasını sabote edenin Gökhan olduğunu görür.

Üzerine Gökhan arar ve Selçuk’u getirirse Yağmur’u vereceğini söyler. Bu durumdan Selim’in de haberi olur ve emniyeti kızının bulunması için seferber eder. Akgün, Selim’den habersiz babasıyla buluşup durumu anlatır.

Selçuk, kendisini koruyan polisi etkisiz hale getirip oradan kaçar. Akgün’ü, bayıltıp Gökhan’ın elinden Yağmur’u kurtarmaya tek başına gider. Selim, Akgün’ü baygın bir şekilde bulur. Birlikte Gökhan’ın Yağmur’u tuttuğu yere doğru gider.

Selçuk, Yağmur’u onun elinden kurtarıp kendi geldiği arabaya binip uzaklaşmasını bekler. Daha sonra Gökhan’a teslim olur. O sırada Selim, Akgün ve Soner oraya yetişir. İki taraf arasına silahlı çatışma olur. Akgün, kendisini ateşin ortasına atar. Ama Gökhan, Selçuk’u arabaya bindirip oradan uzaklaştırır.

Son Yaz 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Akgün Gökhan’ın Babasını Kaçırmasına Engel…

Son Yaz Dizisinin Çekimleri Tamamlandı

Funda Eryiğit Son Yaz Dizisinden Ayrılıyor mu?4 Haziran Cuma akşamı sezon finali yapacak dizinin 21. bölümünde, 2. kez nikah masasına oturan Selim – Canan Kara çiftinin masalları aratmayan düğünü konuşulacak.

Büyük ilgiyle takip edilen dizinin son çekim gününde tüm oyuncular tam kadro bir aradaydı. İzmir – Urla’da gerçekleştirilen çekimlerin renkli ve keyifli anları objektiflere yansırken, sezonu başarıyla noktalayan oyuncular aile fotoğrafı için de kamera karşısına geçti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Esra Balamir Yürek Hoplattı

0
Şarkıcı Esra Balamir, 29 Haziran'da çıkaracağı yeni singlenin stüdyo okumalarını bitirdikten sonra soluğu Bodrum Yalıkavak'ta aldı. Esra Balamir kimdir? Hayatımda Kimse Yok Yakın bir arkadaşı ile önce...

Aslızen ‘den İddialı Sözler