Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

-

Son Yaz dizisine sürpriz bir oyuncu transferi. Show Tv’de yayınlanan Arıza dizisinin final kararı vermesinin ardından dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi Son Yaz’a transfer oluyor. Detaylar haberimizin devamında…

Akgün’ün Abisi Olarak Dahil Oluyor

Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın başrolünde oynadıkları Arıza dizisi 30.bölümü ile ekranlara veda ediyor. Dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi Son Yaz’a transfer oluyor.

Arıza dizisinde psikopat bir adam olarak çıkan Olgun Toker, Son Yaz dizisine Akgün’ün abisi olarak dahil oluyor.

Son Yaz Son Bölümde Yaşananlar

Yağmur ile Akgün, ayrılır. Kaan, bunu öğrenip Yağmur’a sarılır. O anların görüntüsünü gören Akgün, Kaan’dan hesap sormaya gider. Kaan’ın kışkırtmasıyla Akgün, onunla kavga eder. Fatih, Kaan’ın şikayet etmesine razı eder ve Akgün, tutuklanır.

Selim, hemen polislere haber verip Akgün’ün yolunu kestirir. Onun gitmesine engel olur. Durumu öğrendikten sonra Akgün’ü babasının yanına götürür. Akgün, babasına fotoğraftaki çocuğu sorunca Selçuk, sinirlenip sorusuna cevap vermez. Bunun Halil’in bir oyunu olduğunu anlamadığı için oğluna kızar.

Kaan, Yağmur ile Akgün’ün ayrıldıklarını öğrenip onu teselli etmek isteyip ona sarılır. O anlar görüntülenir ve bunu Akgün görür. Yağmur’la buluşup, Kaan’la barışıp barışmadığını sorar. Daha sonra Kaan’dan hesap sormak için onun yanına gider. Kaan, Yağmur hakkında ileri geri konuşunca Akgün, dayanamayıp onu döver.

Burnu çatlayan Kaan, Fatih’in kışkırtmasıyla Akgün’den şikayetçi olur. Selim, Akgün’ün ifadesini okuduktan sonra Kaan’ın üzerine yürür. Fatih’in kendisiyle uğraştığını anladığı için ona saldırır. Yağmur, annesinin uğraştığı dosyadan Bedri kod adlı avukatın Fatih olduğunu anlar.

Selim, Canan’dan ayrı kalmak istemez ve onunla tekrar evlenmek istediğini söyler. Akgün, nöbetçi mahkemeye çıkarılır. Canan, Akgün’ün avukatlığını üstlenir. Selçuk, korumaların telefonundan Halil’i arayıp oğluna neden o fotoğrafı gönderdiğinin hesabını sorar.

Selim, Selçuk’un Halil’i aradığını öğrenip hemen onun yanına gider. Selçuk, oğlunun bir abisi olduğunu itiraf eder. Selim, Akgün’ü kurtarmak için elinden geleni yapar. Fatih’in, Akgün’le değil kendisiyle uğraştığını anladığı için, onu aklamak için uğraşır. Son anda hakim değişir ve Akgün, tutuklu olarak yargılanmak üzere hapse sevk edilir.

 Son Yaz 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Akgün TutuklanıyorCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj