Ana SayfaÜnlülerAcun Ilıcalı 'yı Şok Eden Telefon

İlgili Postlar

Acun Ilıcalı ‘yı Şok Eden Telefon

Acun Ilıcalı, dün akşam TV8 ekranlarında Erzurumspor için yardım gecesi düzenledi. Bağış yapacağını söyleyerek programı arayan Ali Akyüz “Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum’a yardım mı edeceğim?” deyince Ilıcalı ne diyeceğini bilemedi. Bir başka vatandaşın da 350 TL bağış yapmak için aramasının altında başka sebepler olduğunu söyleyen Ilıcalı, “İnsanların bu akşamki motivasyonunu bozmasanız olur mu” diyerek tepki gösterdi. Detaylar haberimizin devamında…

Siz Aradınız Biz Aramadık

Acun Ilıcalı, daha öncede farklı spor kulüpleri için düzenlediği yardım gecelerinden bir diğerini dün akşam TV8 ekranlarında Erzurumspor için düzenledi. Dominik’ten canlı yayın yapan Ilıcalı, bağış yapacağını söyleyerek yayına bağlanan kişiler yüzünden zor anlar yaşadı.

Yayınlanan yardım programına bağlanan Ali Akyüz  “Ben aç karnımı doyuramadım, Erzurum’a yardım mı edeceğim?” dedi. Acun Ilıcalı da o sözlere karşılık, “Siz aradınız, biz aramadık sizi” diyerek tepki gösterdi.

Bağışın Miktarı Olmaz Ama Sizin Niyetiniz İyi Değil

Cenk Yıldıray isimli kişi ise, “Yıllardır Survivor’a başvura yapıyoruz ama kabul olmuyor, biz de dedik ki Erzurumspor’umuza bir bağış yapalım, o kabul olsun” dedi. Acun Ilıcalı ise bu sözlere karşılık, “Erzurumspor’a yardım yapmak, Survivor’a katılmaktan daha kolay. Doğru yolu seçmişsiniz” dedi.

Bunun üzerine sözlerine devam eden Cenk Yıldıray isimli kişi “350 lira bağış yapmak istiyoruz” deyince iyice gerilen Ilıcalı, “350 lira mı bu? 350 lira bağışlayacaksınız. Valla bağışın miktarı olmaz ama sizin niyette çok sevimli bir durum sezmedim ben. Yani sonuçta burada yardım gecesi. Önemli bir gece. Keşke o telefonu çevirirken biraz düşünseniz. İnsanların bu akşamki motivasyonunu bozmasanız olur mu öyle şeyler? İyi şeyler yapar mısınız hayatta böyle. Var mı iyilikleriniz? Mesela bu akşam bizim vaktimizi çalmayarak güzel bir iyilik yapabilirsiniz. Di mi? Sevaba girersiniz” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı Kanser Hastası Caner’in Hayalini Gerçekleştirdi!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler