Pazar, Eylül 26, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 22. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Canan'ın Ölümüyle Kara Ailesi Savruluyor!

Son Yaz 22. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Canan’ın Ölümüyle Kara Ailesi Savruluyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Son Yaz, 2. sezon 22. bölümüyle 18 eylül cumartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Yağmur, hapishanede olan Akgün’ü görmeye gider. Akgün, Yağmur’a kendisini unutmasını söyleyip ondan bir daha gelmemesini ister. Son Yaz 22. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Canan’ın ölümüyle Kara ailesi savruluyor.

Cumartesi Dizileri 2021

Canan’ın Ölümüyle Kara Ailesi Savruluyor!

Son Yaz 22. bölüm 3. fragmanında; Canan’ın ölümünden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Kara ailesi ayrı yerlere savrulur. Canan’ın ölümünü kaldıramayan Selim inzivaya çekilir. Akgün ise kaçak durumuna düşer. Onları tekrar bir araya getirecek kişi ise Sare Akay mı olacak?

İşte Son Yaz 22. bölüm 3. fragmanı…

SON YAZ 21. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Gökhan Selçuk’a, annesini öldürmek için kiralık katil tuttuğunu bildiğini, kendisinin de o ölürken orada olduğunu ve annesini kendisinin vurduğunu söyler. Selçuk, hemen Gökhan’ın elindeki silahı alıp onu vurur. Gökhan, yaralı bir şekilde denize düşer.

Akgün, oraya gittiğinde Gökhan’ın vurulup denize düştüğünü öğrenir. Selim, tüm arama çalışmalarını başlatır. Bir gün sonra Gökhan’ı, yaralı bir şekilde bir balıkçının bulduğunu öğrenir. Selim Akgün’e, bir zarar gelmemesi için yanından ayırmaz.

Canan, Selim’le yakınlaştıklarını herkesin bildiğini öğrenir. Aynı şekilde Selim’de, bu durumu herkesin bildiğini öğrenir. Canan, Selim’i arayıp onunla konuşmak istediğini söyler. Selim, Canan’ın kendisinden ayrılacağını düşünürken ondan evlenme teklifi alıp mutluluktan havalara uçar.

İkili hemen nikah hazırlıklarına başlar. Soner ile Akgün, onlara muhteşem bir düğün organize eder. Daha önce gelinlik giymeyen Canan, gelinliğini Selim’de damatlığını giyer. Nikaha iki saat kala Selim, Fatih’le işbirliği yapıp Metin’in babasıyla buluşur.

Selim, tüm konuşulanları dinleyip onu Halil Sadi’yle iş yaptığını ispatlayıp tutuklatır. Metin’in, babasını tehdit etmesi sayesinde Selim, işine geri döner. Düğünden sonra Selim, ailesiyle birlikte İstanbul’a, Halil Sadi’nin davasına girmek için gider.

Akgün’de, Gökhan’la buluşur. Gökhan Akgün’e, annesinin ölümüyle ilgili bilmesi gereken bir şey olduğunu söyleyip gerisini getiremez. Silahına davranınca Akgün onu, vurmak zorunda kalır. Selçuk, mahkeme için İstanbul’a yola çıkar. Halil Sadi’nin adamları onların yolunu değiştirmesini sağlar.

Arkadan gelen Selim, Halil Sadi’nin adamları tarafından silahlı saldırıya uğrar. Saldırıda Canan, başından yaralanır. Selim, çaresizce kızından ambulans çağırmasını ister. Ama ağır yara alan Canan, Selim’e veda edip kaybettiği çocuğuna kavuşacağını söyler.

Son Yaz Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin Yeni Tanıtımı Yayında!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Oklar Deniz'in Üzerine Çevriliyor

Yalancı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Oklar Deniz’in Üzerine Çevriliyor!

0
Show Tv'nin yeni dizisi Yalancı, 2. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Deniz'in, sosyal medyada Mehmet'i ifşa etmesiyle işler karışıyor. Mehmet, işinden izin...