Kapat

Son dakika: Yaşar İpek, Seren Serengil’den ayrıldığını açıkladı! İşte ayrılığın perde arkası…

Magazin Haberleri
Ünlüler Son dakika: Yaşar İpek, Seren Serengil’den ayrıldığını açıkladı! İşte ayrılığın perde arkası…

Son dakika gelişmesi! Yaşar İpek, sevgilisi Seren Serengil ile ayrıldığını açıkladı. İpek, haberi sosyal medya hesabından verdi. Detaylar haberimizde…

Yaşar İpek, Seren Serengil’den ayrıldığını açıkladı

Ünlü şarkıcı Yaşar İpek’ten flaş açıklama. Yaşar İpek, bir süredir aşk yaşadığı Seren Serengil ile ayrıldığını açıkladı. Ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyuran İpek, “Sevgili arkadaşlar Seren Hanım ile ilişkimizi bitirmeye karar verdik… Allah herkese kalp rahatlığı nasip etsin.” diye yazdı. Yaşar İpek’in ayrılık paylaşımı yaptığı saatlerde Seren Serengil de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına düştüğü “Kavuşamayanlara ağlıyoruz bu gece…” notu ile dikkat çekti.

Hoşgeldin demişti

Seren Serengil, Yaşar İpek ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından yaptığı “Herkese teşekkür ettim seni unuttum. Erkek olmakla adam olmak o kadar farklı ki bana göre yeri ve zamanı mı dersen tam zamanı. Unutmuşum kaç yıldır sahiplenilmeyi kadın olduğumu hatırlamayı, dayayacağım bir omuz arkamda duracak bir dağ! Benim için savaşacak benimle üzülecek bana laf söyletmeyecek adam gibi adama rastlamayalı ne kadar uzun zaman olmuş. Bugün seni benim hakkımda birilerinin televizyonda atıp tutarken nasıl delirdiğini gördüm. Kaç gündür içeri girmeyeyim diye kaç avukata gidip eşinle dostunla konuşup benim için bir şeyler yapmak için parçalandığını gördüm. Sana ne bir kahve yapmışlığım var, ne vermiş olduğum bir emek. Kötü günümde nasıl iyi geldin başım da biri var hissini hissettirmek, ne kadar güven verici kuvvetli hissettiren bir şeymiş hatırlattın. Kötü günde ne kadar iyi geldin, hoş geldin.” şeklindeki paylaşımı ile ilan etmişti.

Ben artık ‘on’dayım onunlayım!

Geçtiğimiz günlerde de Yaşar İpek’le ayrıldıkları iddiaları ile gündeme gelen Seren Serengil, sosyal medya hesabından “Beni tanıyan beni bilenlere değil, bu sözlerim beni başkası gibi bilenlere… Çünkü beni bilenler ve tanıyanlar bugüne kadar bitirdiğim hiçbir ilişkime geri dönmediğimi dönmeyeceğimi onunla ilgili bir ima da bulunmayacağımı bilir. Buraya ne paylaşsam geçmişime yormaz yeni bir hayat kurmaya çalıştığım insana saçma sapan mesajlar atarak onun kafasını karıştırmaz onu üzmez. Benim sevdiğim insanla her ilişki de olabilen anlaşmazlıklarım olabileceğini ama bunun bir başkasıyla ilgili olmadığını da bilir. Zor bir süreçten geçerken beni sarıp sarmalayan adama, onu sevmiyor muşum hissini vermeye çalışan acımasız kalplerden olamaz beni bilenler benim minnetimi vicdanımı kalbimi tanır en kötü günümde elimi tutan bir adamı o benim elimi bırakıncaya kadar bırakmayacağımı da bilir. Artık siz de bilin ve onu rahat bırakın ben ne dündeyim ne yarındayım, ben onu seviyorum. Ben artık ‘on’dayım onunlayım!” açıklamasını yapmıştı.

Seren Serengil kimdir?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.