Ana SayfaÜnlülerSon Dakika!... Flash Tv' de Yasak Aşk Skandalı!...

İlgili Postlar

Son Dakika!… Flash Tv’ de Yasak Aşk Skandalı!…

Sisi lakaplı Seyhan Soylu’ nun moderatörlüğünü gerçekleşen  “AL SANA HABER” in bomba bir biçimde canlı yayında toplu bir şekilde istifa etmesi üzerine gündem bayağı çalkalanmış çok kısa sürede Türkiye’nin en çok seyredilen magazin programı olan “AL SANA HABER” takımı yayına hiç ara vermeden Youtube üzerinden 15.00 – 18.00 saatleri arasında canlı olarak sunulmaya devam ediyor…

Son Dakika!… Flash Tv’ de Yasak Aşk Skandalı!…

Bugün ise bomba ifşalara sahne olan masada Bahar Candan, Nihat Doğan ve Başak Çokan vardı. Flash Tv’ ye restini çeken Seyhan Soylu, kanaldan ayrılma nedenlerine ilişkin ayrıntıları “AL SANA HABER” de üst üste ifşalamaya devam ediyor.

“Yarın Açıklayacağım” Demişti!…

Dün ki “AL SANA HABER” de Flash TV’ de yaşanan toplu istifaları ve ekonomik krizi gündeme taşıyan sunucu Seyhan Soylu, kanaldaki emekçilerin sigortalarının yapılmadığını ve maaşlarının ödenmediğini söylemiş; “Neden yalnızca haber merkezinde öğle haberlerini sunan Gizem Fidan’ ın 212 diye bilinen Basın Sigortasının yapıldığını ve ona tanınan ayrıcalıkları da yarın açıklayacağım” demişti. Bugün “AL SANA HABER” de Seyhan Soylu’ dan yine flaş boyutta açıklamalar geldi…

Gizem Fidan Kimdir?

Seyhan Soylu; “Dün soytarıların kral olduğu bir yerde kimsenin bizim patronumuz olamayacağını söylemiştim. Ben ve ekip arkadaşlarım orada yaşananları biliyoruz. Orada bir sürü çalışan emekçi kardeşlerimiz ve değerli gazetecilerimiz var. Ömer abi öldükten sonra konuklarımız ve değerli gazeteciler yemek için yemekhaneye yollanmaya başlandı. Oradaki kendini Genel Müdür zanneden ve kanalın youtube kanalı için ısrarla şu ajans olacak diyen Hakan Aygün (‘indirdiğinden belli’ onu da yarın anlatacağım.) ile Haber Spikeri Gizem Fidan aynı rezidansta yaşıyorlar. Bu kızımız gencecik bir kız ve haber merkezinde çalışmak için başvuruyor. Kızcağız aslında son zamanlarda en başarılı olan spikerlerden biri” derken Nihat Doğan, Hakan Aygün’ ün evli olup olmadığını sordu.

Hakan Aygün Kimdir?

Hakan Aygün’ ün evli olduğunu ve eşinin Amerika’ da olduğunu söyleyen Sisi, çarpıcı açıklamalarına devam etti. “Hakan’ ın çocukları Gizem’ den büyük. Ve bu ilişkiyi kurum içinde herkes biliyor”

Nihat Doğan; “Çağlar Cilara vardı gazeteci benim de çok sevdiğim biridir. Bekar adam. Orada kurum içerisinde bir kızla adı çıktı ama öyle bir şey olmadığını göstermek için onuruyla şerefiyle istifa etti. Öyle bir şey olsaydı zaten bekar biri olarak ilişkisine sahip çıkardı. Merak ediyorum Hakan Aygün evli acaba görevinden istifa edecek mi?”

Çağlar Cilara Kimdir?

Seyhan Soylu; “ Bende şunu söylüyorum. Ekranlarda biz sosyalistiz, tarafsızız, kararsızız, liberaliz, demokratız diyen arkadaşlar bu tür güzel kızlara komplimanlar yapıyorsunuz, libidonuz artıyor sonra da bu kadar güzel bir kızı kullanıyorsun şimdi de ayrılmak için operasyon çekiyorsun. Bu hak mıdır adalet midir? Bu konuyu ben ilk Ömer Abi’den duydum. Bana dedi ki rahmetli; Bu öğle haberlerini sunan bir kız var. Bizim Hakan Aygün’le birlikte olduğunu söylüyorlar. Senin kulağın deliktir. Duydun mu hiç?’ dedi. Bende ‘Abi gerçekten bilmiyorum….

“Siz İnsanları Su Almak İçin Bile Aşağı Yolladınız… Zulmettiniz…”

…..Günahına girmem kimsenin’ dedim. Ömer Abi kurum içinde bu tür ilişkilere karşı olan bir adamdı. Şimdi ben soruyorum. Gencecik bir kızın evli bir adamla aynı rezidansta yaşaması doğru mu? Kız kurum içerisinde arkadaşları tarafından ayıplandı. Çünkü kızı öyle bir havaya soktular ki kız özel odasında yemek yerken siz insanları aşağı indirdiniz yemek için. Kendiniz odalarınızda yerken insanları su için bile aşağı yolladınız. Zulmettiniz. Sonra bunun adına sosyalizm dediniz. İski’ yi de böyle yıktınız. Böyle uçkur davasına Büyükşehir’ i kaybettiniz. O mahvettiğiniz kız şimdi kurum içerisinde ağlayarak dolanıyor. İnkar da etseniz herkes biliyor. Ayıp ayıp evli barklı adamsın. Ben ekranda Sedef Kabaş’ ın evli adam haberini yaparken siz kendi ayıbınızdan utandığınız için benim konuşmama engel oldunuz. Birazcık onur, haysiyet, şeref varsa sen oradan istifa edersin Hakan Aygün.”  diyerek bir yasak aşkı deşifre etti.

Sedef Kabaş Kimdir?

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler