Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Son dakika: Berk Oktay'ın eşinin hesabı yeniden hacklendi, çıplak fotoğraflarını yaydılar!

Son dakika: Berk Oktay’ın eşinin hesabı yeniden hacklendi, çıplak fotoğraflarını yaydılar!

-

Şoke eden bir son dakika gelişmesi: Ünlü oyuncu Berk Oktay’ın eşi Merve Şarapçıoğlu’nun eşinin sosyal medya hesabı yeniden hacklendi. Hackerler, Şarapçıoğlu’nun çıplak fotoğraflarını yeniden yaymaya başladılar. İşte detaylar…

Berk Oktay’ın Başka Bir Kadınla Çıplak Yatak Fotoğrafları Sızdı

Berk Oktay’ın eşinin hesabı yeniden hacklendi

Savaşçı dizisinin Yüzbaşı Kağan Bozok’u ünlü oyuncu Berk Oktay’ın eşi Merve Şarapçıoğlu’nun Instagram hesabı yine hacklendi. Geçtiğimiz aylarda yine bir hacker şoku yaşayan ve çıplak fotoğrafları servis edilen ünlü çift, yine hacker şoku yaşadı.

Berk Oktay kimdir?

Açıklama bekleniyor

Merve Şarapçıoğlu’nun hesabını hackleyen hackerlar, çıplak fotoğraflarını yaymaya başladılar. Ünlü çift, konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Habercilik ilkelerimiz gereği ve isimlerin özel hayatlarına duyduğumuz saygıdan dolayı hackerler tarafından servis edilen çıplak fotoğrafları açık şekilde yayınlayamıyoruz.

Geçtiğimiz ay yine hacker şoku yaşayan Merve Şarapçıoğlu, konu hakkında bir açıklama yapmıştı. İşte Şarapçıoğlu’nun o açıklaması:

21.03.2018 tarihinde Sayın Merve Şarapçıoğlu Oktay’ın kişisel instagram hesabı maalesef sanal korsanlar ve dolandırıcılar tarafından siber saldırıya uğrayarak ele geçirilmiştir. Ele geçirilen kişisel instagram hesabı üzerinden Merve Şarapçıoğlu Oktay’ın burun ameliyatı olduğu dönemde çekmiş olduğu fotoğrafları “Kocam beni dövüyor, yardım edin” şeklinde altına notlar yazılarak paylaşılmıştır. Bu paylaşımdan amaç Merve Şarapçıoğlu Oktay’ın oyuncu eşi Berk Oktay’ı kamuoyu nezdinde zor duruma düşürmektir.

Instagram hesabının ele geçirilmesine ilişkin olarak sabah erken saatlerde Cumhuriyet Başsavcılığı’na hem Berk Oktay hem de Merve Şarapçıoğlu Oktay adına suç duyurusunda bulunulmuş ve hesaba ilişkin irademiz dışında başka paylaşımlar yapılmaması için erişimin engellemesi talep edilmiştir.

Sanal korsanlar ve dolandırıcılar ile ilgili birkaç ay önce yine Berk Oktay tarafından yapılan suç duyurusu ve şikayet sonrasında çok sayıda sahtekar yakalanmış, büyük bir siber saldırı çetesi çökertilmiş, haklarında kamu davaları açılmış ve çıkarıldıkları mahkeme tarafından da tutuklanmışlardır. Yaşanan bu siber saldırının altında bu hukuk mücadelesinin olduğunu düşünmekteyiz.

Konuyla ilgili yasal süreç başlatılmış olduğu için özellikle basın kuruluşlarının yalan haberlere itibar etmemeleri, bu sahte paylaşımları dayanak göstererek haber yapmamalarını rica ediyoruz. Aksi durumda sahte paylaşımları dayanak göstererek yapılacak olan yalan haberler ile ilgili de yasal yollara başvuracağımızı bilgilerinize sunarız.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

meral-cetinkaya

Usta Oyuncu Meral Çetinkaya “Projelerin Hiç Birinden Tatmin Olmadım”

0
Ünlü sanatçı Meral Çetinkaya, geçtiğimiz günlerde Hülya Koçyiğit'in sunduğu 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu. Çetinkaya, "Geçmişimi çok hatırlamıyorum, belki de hatırlamak için çok...

Edis Davayı Kaybetti!

oyku-celik

Öykü Çelik “Düğün 2022’de”