Ana SayfaDizilerSiyah Beyaz Aşk'ın kurtuluş formülü!

İlgili Postlar

Siyah Beyaz Aşk’ın kurtuluş formülü!

Yapılan hatalar nedeni ile reytinglerde ivme kaybeden Siyah Beyaz Aşk dizisi kendini nasıl toparlayacak? Dizi, ayakta kalmak için nasıl bir yol izleyecek? Dizinin senaristlerinin yeni adımı ne olacak? Dizinin akıbetinin olumlu yönde değişmesi için tek bir formül kaldı. İşte detaylar…

Siyah Beyaz Aşk 29. bölüm fragmanı yayınlandı! İşte detaylar…

Siyah Beyaz Aşk nasıl kurtulacak?

Siyah Beyaz Aşk dizisi, reytinglerde olumsuz bir tablo sergileyerek uçurumun kenarına doğru ilerliyor. Dizi, senaryoda yapılan hatalar nedeni ile izleyicilerinden ağır eleştiriler almaya başladı. Peki, Siyah Beyaz Aşk kendini nasıl kurtaracak? Dizinin kurtuluş formülü ne? Konu hakkında Televizyon Gazetesi bir analiz gerçekleştirdi. Analizde yer alan ifadeler şu şekilde:

Siyah Beyaz Aşk oyuncu kadrosu

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’u buluşturan Siyah Beyaz Aşk dizisi, son haftalarda ciddi eleştiriler almaktaydı.

Senaristlerin hatası yüzünden gelinen noktada dizi büyük ivme kaybetti. Ciddi reyting kaybına da uğrayan Siyah Beyaz Aşk dizisini ayakta tutacak, yeniden diriltecek bir tek formül kaldı…

Nasıl olsa Ferhat, daha önceki bölümlerde izleyiciye gösterilenden çok farklı bir adammış gibi kuzeni Vildan ile bir gece sarhoş olduğunda birlikte olmuş ve yıllar sonra Özge’nin kızı olduğunu öğrenmişti.

Senaristler yine yine bir absürt sahne daha yazıp Ferhat’ın hiç yapamacağı şeyleri ona yaptırabilirler ve belki de bu masal yeniden devam edebilme gücüne erişir.

Peki o formül nedir? Hep Ferhat’ın neler yapamayacağını, yani duygularını hangi yollarla ifade edemeyeceğini sosyal medyadaki yorumlarda okuyoruz.

Senaristler için son kurtuluş formülü de aslında bu; Ferhat’ın asla yapamayacağı duygusal konuları yapmasını sağlayabilirler.

Mesela;

Ferhat, Aslı’yı nasıl sevdiğini bir anlatabilse… Diye başlayan sözler vardır ya, şimdi senaristler bunu gerçekleştirsin ve Ferhat, Aslı’ya ona olan hislerini hem kelimelerle hem tavırlarıyla hem de mimikleriyle anlatsın…

Mesela;

‘Aslı beni bakışlarımdan, tavırlarımdan anlasın’ tavrını bıraksın ve hislerini tek tek kelimelere döksün…

Mesela;

“Aslı’ya artık değiştiğini ve ‘bunları yapamaz’ denilen adamı aşkın nasıl değiştirdiğini göstersin….

Mesela;

“Aslı’nın acıyan kalbinin acısını dindirecek cümleler kursun”… Ona olan sevgisini anlatsın…

Yani Ferhat artık bakışmayı bıraksın, açık açık konuşmaya başlasın…

Belki bu değişiklik Siyah Beyaz Aşk dizisini yeniden izlemek için izleyicilere büyük bir moral olur…

Yoksa dizinin finale gidişini değiştirmenin başka bir yolu kalmayacak…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler