Magazin Haberleri » Ünlüler » Sinem Umaş ve Didem Soydan Birbirlerine Girdiler!

Sinem Umaş ve Didem Soydan Birbirlerine Girdiler!

Ünlü model Didem Soydan, peluş üzerinde verdiği poz için kendisini ‘Hayvan cesedinin üzerinde oturmuş’ diyerek eleştiren bir zamanlar Gelinim Olur Musun programı ile gündeme gelen Sinem Umaş’la sosyal medyadan birbirine girdi.


Model Didem Soydan, önceki gün bir markanın tanıtımı için peluş üzerine oturarak bornozlu poz verdi. Soydan, sahte peluşunu gerçek diye eleştiren eski gelin adayı Sinem Umaş’a “Salak salak konuşma” diyerek sert çıktı.

Didem Soydan Kimdir?

Sinem Umaş ve Didem Soydan ‘Peluş’ Yüzünden Birbirine Girdi!”

Manken Didem Soydan, peluş üzerinde verdiği poz için kendisini ‘Hayvan cesedinin üzerinde oturmuş’ diyerek eleştiren ‘Gelinim Olur musun?’ yarışmasıyla tanınan Sinem Umaş’la sosyal medyada birbirine girdiDidem Soydan, önceki gün bir markanın tanıtımı için peluş üzerine oturarak bornozlu poz verdi.

Didem Soydan’ın paylaşımını gören eski gelin adayı Sinem Umaş, “Bir hayvanın cesetinin üstünde oturmak senin vizyonundaki birinin bunun yapmaması gerek ya. Biraz duyarlı olun artık sene oldu 2020.” diyerek eleştirdi.

“Hadi salak salak konuşup canımı sıkma tatlı kız!”

Bir zamanlar Gelinim Olur Musun programı ile gündeme gelen Selin Umaş’ın sert eleştirisine tepkisiz kalmayan Didem Soydan, “Hayvan ceseti? Hadi salak salak konuşup canımı sıkma tatlı kız. Peluş bu istersen link vereyim.” diyerek sert çıktı.

“İnsan gibi paylaşım yapabilirdi…”

Didem Soydan’ı bilmeden eleştiren Sinem Umaş, kısa sürede tepkilerin odağı oldu. Umaş kendisine gelen hakaret içerikli mesajları sosyal medya hesabından paylaşarak “Bak bunları üşenmeden bir bir şikayet ediyorum. Her yazanı yayınlayacağım. Bana bir sürü mesaj gelmiş gerçek kürk diye. Hakaret etmedim ve zaten ‘salak salak konuşma’ diye paylaşım yapmadan da insan gibi paylaşım yapabilirdi al bunlar da ondan gelen hakaretler.” dedi.


Hakkında Kübra Kınaş

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir