Ana SayfaDedikoduSinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Boşanmasına Yayın Yasağı!

İlgili Postlar

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Boşanmasına Yayın Yasağı!

Ayrılmalarıyla, barışmalarıyla, çocuk isteyip yeniden ayrılmalarıyla gündemden düşmeyen Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çifti reklam ayrılığı eleştirilerinin ardından önlem alma yoluna gitmişe benziyor. Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanmasına yayın yasağı kararı alındı. Peki neden? İşte detaylar;

Sinan Akçıl: İki Evliliği De İyi ki Yapmışım

Basın mensupları ile sohbet eden Akçıl, Burcu Kıratlı ile boşanma süreciyle ilgili sorulara “Denedik ama düzlüğe çıkamadık maalesef, Türkiye’ye örnek olacak bir ayrılık göreceksiniz, çünkü sonuçta biz birbirimizi çok sevdik ve bitişi de öyle olmalı diye düşünüyorum” yanıtını verdi.

2. Sayfa programına da konuk olan Sinan Akçıl, geçen yıl ikinci kez evlendiği Burcu Kıratlı ile aldıkları bu boşanma kararı hakkında yöneltilen soruları yanıtladı: “Bu karardan dönmem. Karşılıklı bir karar bu. Birisinin bir hamle yapması gerekiyor ya, o yüzden boşanma davasını ben açtım.” Kıratlı ile 2 kez nikâh masasına oturan Akçıl, sözlerine şöyle devam etti: “Bu 3 yıl çok değerliydi. Ben sevdiğim kadınla iki kez evlendim ve asla pişman değilim. İyi ki bu iki evliliği yapmışım.”

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl’ın Ayrılık Nedeni Çocuk Mu?

Dövmeyi Sildirmeyeceğim

Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’nın adının baş harfini yazdırdığı dövmesini sildirmeyeceğini söyledi: “Burcu’dan kalan dövme var, dursun. Geçmişteki fotoğrafları da silmek bana ihanet gibi geliyor. Burcu da ben de kıskanç insanlardık. Ben gizli kıskançtım.”

Burcu Kıratlı Kimdir?

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Boşanmasına Yayın Yasağı!

Öğrenilene göre yeni boşanma davasını Sinan Akçıl açmış. Akçıl, çekişmeli olarak açılan davaya gizlik kararı ve yayın yasağı getirtti.

Sinan Akçıl’ın avukatı mahkemeye verdiğ dilekçede, “Taraflar arasındaki davaya ilişkin hususların gerek ulusal yazılı ve görsel basında ve yine gerekse de internet ortamında yayınlanmasının müvekkilimin kişilik haklarına, aile mahremiyetine, müşterek çocuğa ve müvekkilimin ticari itibarına zarar verme ihtimali olduğundan yayın yasağı verilmesini talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Mahkeme Sinan Akçıl’ın avukatı aracılığıyla yaptığı bu talebi kabul etti.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı arasında görülecek davaya ilişkin her türlü haber ve yayının, görsel ve yazılı radyo, gazete kuruluşlarında, internet ortamında haber, röportaj ve benzeri isimlerle yayınlanması yasaklandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler