Ana SayfaÜnlülerSıla Gençoğlu ve İlker Kaleli Üç Depremzede Çocuğu Okutacaklar

İlgili Postlar

Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli Üç Depremzede Çocuğu Okutacaklar

Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli depremzede üç çocuğun eğitim masrafını üstleneceklerini duyurdu. 

Türkiye, 6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6’lık iki büyük depremle sarsıldı.Bu büyük depremin ardından pek çok ünlü isim, şirket ve holding yardım seferberliğine katıldı. Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli de bu isimler arasına katılarak örnek olacak bir davranışa imzalarını attılar. 

Yardım Çağrısına Sessiz Kalmadılar

Cüneyt Özdemir “Gelin Hasan ve Hüseyin Ayrılmış’ı biz okutalım. Var mı aranızda üniversite sonuna kadar masraflarını üstlenecek birileri? Bu iki çocukcağız şu anda depremin ilk gününde içecek su bulamayan, şu anda 11 yaşında, Kahramanmaraş’ta bir konteyner içinde, annesi, babası, hepsi depremzede olarak duruyorlar. Tamamen rastlantı olarak bizim yayınımızda karşımıza çıktılar. Biliyorum binlerce çocuk var, hangi birine yetelim diyeceksiniz. Ne bileyim en azından Hasan ve Hüseyin’e böyle bir dokunuşumuz olabilir mi? Bir de Eylül var. Bu üç çocuk.” çağrısı ile daha önce deprem bölgesinden canlı yayına bağladığı Hasan ve Hüseyin Kardeşler ayrıca Eylül adlı başka bir depremzede çocuk için yardım isteğinde bulundu.

Cüneyt Özdemir bu çağrıyı yapar yapmaz Sıla Gençoğlu ve İlker Kaleli bir dakikalık kısa bir süre içinde çağrıya cevap vererek üç depremzedenin eğitim masraflarını karşılayacaklarını müjdelediler.

Cüneyt Özdemir ise bu mutlu haberi” Birinci dakikada bulduk. İsimlerini vermemi istemiyorlar, aslında hepimizin yakından tanıdığı ve sevdiği bir çift. Birkaç arkadaşımız daha aradılar, bulduk dedim. Sağ olsunlar, üç yavrumuzu üniversite sonuna kadar okutacaklar. İkizler ve Eylül çok şaşıracaklar kendilerine destek olan bu çifti. Söyleyeyim mi adlarını? Anında şey yaptılar, Sıla Gençoğlu ile İlker Kaleli.açıklamalarıyla duyurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler