Ana Sayfa Kimdir Sibel Demir Kimdir?

Sibel Demir Kimdir?

0
50
Sibel Demir Kimdir?
Sibel Demir Kimdir?

Türkiye’nin ilk Kalıcı Makyaj eğitimini vererek akademisini kuran Sibel Demir Kimdir? Sibel Demir Kaç Yaşında? Sibel Demir Ne Zaman Doğdu? Sibel Demir Nerede Doğdu? Sibel Demir Aslen Nereli? Sibel Demir Hangi Burç? İşte bu başarılı iş kadını Sibel Demir ‘i hadi birlikte tanıyalım. İşte Sibel Demir…

Sibel Demir Kaç Yaşında? Sibel Demir Ne Zaman Doğdu? Sibel Demir Nerede Doğdu? Sibel Demir Aslen Nereli? Sibel Demir Hangi Burç?

6 Ekim tarihinde Hatay ‘da doğan Sibel Demir, Aslen Hatay’li dır ve Terazi burcudur.

Sibel Demir Kimdir?

Sibel Demir, tam 30 yıl önce ilk meslek hayatına alaylı olarak bir kuaför salonunda başlamıştır. O yılların en popüler salonlarından Mehmet Tatlı ile yolları kesişip meslek hayatına salon makyözlüğü ile devam eden Sibel Demir, sonrasında Türkiyenin en önemli makyaj akademisi olan Meb Make-up LLC lisan ve kültür merkezi Nişantaşı profesyonel makyaj eğitimlerini alarak, Sinema, tv, klip çekimleri, albümlerin vazgeçilmez makeup ismi olarak bir çok işe imza atmış ve bir çok Ünlü isimle çalışmıştır.
2010 yılından itibaren kendi Make-Up Akademisini kuran Sibel Demir artık büyük bir marka!. Akademi profesyonel makeup, LLC lisan ve kültür merkezi makeup, MC Akademi profesyonel makeup, TV Sinema ve Renkli Kozmetik makyaj,Türkiye esnaf sanatkarları konfedarasyonu Kalıcı makyaj USTALIK MEB Güzellik Uzmanlığı USTA ÖĞRETİCİLİK belgelesi  ve 2015,2016,2017 VisagismeTotal Look Claude Juilaed eğitimlerinin ardında, Yurtdışı ve Türkiye dahil olmak üzere Masterclas 30’a yakın eğitimlerini tamamlamıştır.
Her gün yenilikleri takip eden bir Markanın tüm alt zeminini hazırlamıştır. Kendi tarzını başarı ile yansıtan Sibel Demir, daha sonralarında İstanbul’da MEB ÖZEL SİBEL DEMİR MESLEK EDİNDİRME VE MESLEKİ GELİŞİM KURSU’ nu kurarak sektöre Türkiye ve yurtdışı olamak üzere bir çok öğrenci ve eğitmen yetiştirmiştir.
Şimdilerde mesleğine bir yeni imza daha atarak S-İRON COSMETİC marka tescilli Türk malı kendi ürünleri piyasaya çıkarmış. Türkiye’nin çeşitli illerinde Fuarlar organizasyonlar ile büyümeye ve adından bir kez daha söz ettirmeye devam eden Sibel Demir, 2021 ilk günü itibari ile Bodrum S-İRON COSMETİC firmasını kurmak için kolları sıvamış hazırlıklarına başlamıştır.

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz