Cumartesi, Şubat 27, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Sibel Demir Kendi Markasını İnşa Etti...

Sibel Demir Kendi Markasını İnşa Etti…

-

O Türkiye’nin ilk Kalıcı Makyaj eğitimini verenlerden oldu! Sibel Demir.. Ve Akademisini kurdu. Nasılmı? İşte Detayları…

Sibel Demir Kendi Markasını İnşa Etti…

Türkiye’de ilk Kalıcı Makyaj eğitimini verenlerden olan Sibel Demir, şindiye dek Akademisini kurdu, markasını oluşturdu, ürünleri satışa sundu ve pek çok ünlü isimle çalıştı!

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Kurslar Ve Eğitimler Veriyor…

Kendi tarzını başarı ile yansıtan Sibel Demir, İstanbul’dan sonra Bodrum S-İRON COSMETİC firmasının kurulum temelini atıyor. İismini artık hep duyacağım gibi görünen başarılı isim Sibel Demir, İstanbul’dan sonra şimdide Bodrum S-İRON COSMETİC firmasının kurulum temelini atıyor.

Sibel Demir 2021 İlk Günü İtibari İle Hazırlıklara Başladı…

Kendi tarzını başarı ile yansıtan Sibel Demir, şimdilerde mesleğine bir yeni imza daha atarak S-İRON COSMETİC marka tescilli Türk malı kendi ürünleri piyasaya çıkarıyor… Türkiye’nin çeşitli illerinde Fuarlar ve organizasyonlar ile büyümeye ve adından bir kez daha söz ettirmeye devam eden Sibel Demir, 2021 ilk günü itibari ile Bodrum S-İRON COSMETİC firmasını kurmak için kolları sıvamış hazırlıklarına başlamıştır.

Sibel Demir Kimdir?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Özçelik Bestesi " Neylerim "

Bir Deniz Özçelik Bestesi ” Neylerim “

0
Geçtiğimiz yıl Eylül 'de Altın Güvercin Beste Yarışması’nda seneler evvel Fatih Erkoç ile Cem Karaca 'nın kazandığı ‘’En İyi Besteci, En İyi Söz Yazarı, En...