Salı, Kasım 30, 2021
Ana SayfaDedikoduŞeyma'yla Arası Bozulunca Acun'un Eski Eşine Yanaştı!

Şeyma’yla Arası Bozulunca Acun’un Eski Eşine Yanaştı!

-

Şeyma’yla Arası Açılan Aslışah, Acun’un Eski Karısına Yanaştı: Barbiiiem

Şeyma Subaşı ile uzun süredir arası açık olan Aslışah Alkoçlar, rotayı, Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Ilıcalı’ya çevirdi. Aslışah Alkoçlar, Zeynep Ilıcalı’nın paylaşımının altına “Barbiiiem hoşgeldin” notunu yazdı.

Tercihi Burcu’dan Yana Olunca, Aslışah Rota Değişti!

Aşk hayatı ile sürekli gündeme gelen ve kimsenin pek anlamadığı hızda ilişkileri olan Aslışah Alkoçlar, Burcu Esmersoy ile arayı erkek yüzünden bozmuştu. Zira Aslışah, Burcu Esmersoy’dan ayrıldıktan hemen sonra Esat Yontuç’la çıkmaya başladı. Bunun üzerine de Aslışah ve Burcu’nun arası bir daha tamir edilmeyecek şekilde bozuldu.

İkisinin yakın arkadaşı olan Şeyma Subaşı ise bu ayrılıkta tercihini Burcu’dan yana koydu ve bekarlığa veda partisine Burcu’yu davet edip, Aslışah’ı çağırmadı. Bunun üzerine Şeyma ve Aslışah arkadaşlığı bozuldu bu hareketi kaldıramayan Aslışah sosyal medya üzerinden Şeyma Subaşı’na laf attı bununla yetinmeyip Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Zeynep Ilıcalı’ya yanaştı.

 

Şeyma'yla Arası Bozulunca Acun'un Eski Eşine Yanaştı!
Şeyma’yla Arası Bozulunca Acun’un Eski Eşine Yanaştı!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Tefo & Seko “Lafa Bak” İsimli Yeni Single Yayında...

Tefo & Seko “Lafa Bak” İsimli Yeni Single Yayında…

0
Ünlü müzisyenler Tefo ve Seko’ nun yepyeni single’ı “Lafa Bak” 26 Kasım Cuma günü tüm dijitalmüzik platformlarında yerini aldı. İşte Detayları... Alişan & Tefo’ nun...