Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Sevda Demirel'in "Photoshop"suz Paylaşımı

Sevda Demirel’in “Photoshop”suz Paylaşımı

-

Sevda Demirel’in “Photoshop”suz Paylaşımı. Sevda Demirel’den “photoshop”suz paylaşım.

Spor yaptığı anları sosyal medyada sıklıkla paylaşan 47 yaşındaki şarkıcı Sevda Demirel, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Sevda Demirel Babasını Kaybeden Başak Dizer’e Çirkin Sözler Savurdu!

Şarkıcı Sevda Demirel sosyal medyada spor yaptığı anları sıklıkla paylaşıyor. Son olarak kumsalda bikinili verdiği pozları takipçilerine beğenisine sunan şarkıcı ve spor eğitmeni Sevda Demirel fiziğiyle genç kızlara taş çıkarttı.

Demirel ünlüler arasında sıkça yapılan photoshoplu paylaşımlara gönderme yaptı. Demirel paylaşımına ““Ben fotoğraflarıma photoshop yapmıyorum photoshop yerine spor yapıyorum, bütün meslektaşlarıma aynı şeyi öneririm ham haliyle koyduğum fotoğrafları tüm fotoğrafçılar inceleyebilir, kimseyi kandırarak bir yere varamam günde 2 saat sporla bunlar oluyor hadi güzel meslektaşlarım sizde spor salonlarına” notunu düşerek göndermede bulundu.

Sevda Demirel'in "Photoshop"suz Paylaşımı
Sevda Demirel’in “Photoshop”suz Paylaşımı

Sevda Demirel'in "Photoshop"suz Paylaşımı
Sevda Demirel’in “Photoshop”suz Paylaşımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Şimal 'den Kötü Haber.

Şarkıcı Şimal ‘den Kötü Haber…

0
Ünlü Oyuncu Canan Ergüder'in meme kanseri hastalığı açıklamasından sonra benzeri olan başka bir haber de ünlü şarkıcıdan geldi. Önceki hafta yeni tekli çalışmasını müzikseverlerin...