Ana SayfaKimdirSerpil Gül Kimdir?

İlgili Postlar

Serpil Gül Kimdir?

Bir Umut Yeter dizisinde Elif’in Annesi Hacer Özkan  karakteri olarak karşımıza çıkacak olan Serpil Gül Kimdir? Serpil Gül Nerelidir? Serpil Gül Biyografisi ve Serpil Gül hakkında merak edilenler haberimizde…
Bugün Doğan Ünlüler

Serpil Gül Nerelidir? Serpil Gül Kaç Yaşında? Serpil Gül Hangi Burç?

16 mart 1941’de Ankara’da dünyaya gelmiştir.  Tecrübeli oyuncu balık burcudur.

Serpil Gül Kimdir?

Serpil Gül tiyatronun en zor döneminde tiyatro okumaya kararı almıştır. 56 yaşında olan deneyimli tiyatrocumuz Serpil Gül Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ülkenin farklı şehirlerinde sayısız tiyatro oyunu oynayan Serpil Gül daha sonra gelen teklifler ile beyaz perdeye ve televizyon ekranlarına da adım atmıştır.

Serpil Gül  ilk olarak Kırık Kanatlar dizisinde rol almış daha sonra ise Böyle Bitmesin, Benim İçin Üzülme dizilerinde hep önemli roller de yer almıştır. 2017 yılında Ölene Kadar dizisinde Sabiha karakterine hayat vermiş ve dizi çok tutmasa da Serpil Gül’ün oyunculuk başarısı çok beğenilmiş ve çok fazla teklif almıştır. Neredeyse tüm projelerde başrol anneliği rolünde yer almıştır. Serpil Gül, Eylülde  KanalD, de yayın hayatına başlayan, 2018 yapımı  Bir Umut Yeter dizisinde Elif’in Annesi Hacer Özkan  karakteri olarak karşımıza çıkacaktır.

Rol Aldığı Bazı Diziler:

  • Kırık Kanatlar ( TV Dizisi)
  • Böyle Bitmesin ( TV Dizisi)
  • Benim İçin Üzülme ( TV Dizisi)
  • Ölene Kadar ( TV Dizisi)
  • Bir Umut Yeter ( TV Dizisi)

Serpil Gül’ün rol aldığı bazı dizilerdir.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler