Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Seren Serengil 'e Sadakatsiz Göndermesi

Seren Serengil ‘e Sadakatsiz Göndermesi

-

Sunucu Seren Serengil ‘in ‘Sadakatsiz’ dizisinin başrol oyuncuları Cansu Dere ve Melis Sezen’in fotoğrafına, “Kocanın metresiyle hatıra fotoğrafı… Neyin kafası?” yorumu sosyal medyada alay konusu olmuştu. Dizinin yapım şirketi konuyla ilgili paylaşımda bulunarak Serengil ‘e, göndermede bulundu. Detaylar haberimizin devamında…Seren Serengil kimdir?

Cansu Dere kimdir?

Neyin Kafası?

Oyuncu Cansu Dere, geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Melis Sezen ile birlikte çekildiği bir kareyi takipçileriyle paylaşmıştı. Dizide birbirine düşman iki kadın rolü canlandıran Dere ve Sezen’in pozuna, sunucu Seren Serengil’den şaşırtan bir yorum gelmişti.

seren-serengil-sadakatsiz

Serengil, Dere’ye “Sen de gözümden düşme istersen… Kocanın metresiyle hatıra fotoğrafı… Neyin kafası?” diyerek sitem etmişti. Ünlü sunucu, daha sonra şu ifadeleri kullanmıştı:

Ona lütfen pay verme, o senin kocanı ayarttı, yuvanı yıktı! Onu canlandıranı bile yanına alıp fotoğraf çektirme. Temiz kadınların yanından değil semtinden bile geçmemeliler, lütfen şununla fotoğraf çektirme. Gece gece beynim yandı. Kadınla fotoğraf çektirerek onun yaptıklarını alenileştiriyorsun, biz düzgün kadınlar bu pisliklerle savaşmalıyız.

Alişan’ a En Mutlu Gününde Dost Kazığı… Arkadaşına Öfke Kustu…

Alay Konusu Oldu

Seren Serengil’in dizinin karakterleri hakkında gerçekmiş gibi paylaşımlarda bulunması, sosyal medyada alay konusu oldu. Dizinin yapım şirketi de konuyla ilgili açıklamada bulunarak, “Derin ve Asya’nın gerçekte Melis ve Cansu olduğuna yemin edebiliriz ama galiba bunu asla kanıtlayamıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kız Hayatında Görebileceği En İyi Şartları Yaşıyor

Geçtiğimiz günlerde Seren Serengil Alişan’ın eşi Buse Varol hakkında dikkat çeken açıklamalar yapmıştı. Seren Serengil, “Ali’nin (Alişan) hakkını neden verelim, çünkü karısına çok iyi bir hamilelik geçirtti, el üstünde tuttu. Ailesine çok düşkün olmasına rağmen kızın her dediği yapılıyor, her istediği alınıyor. Kız hayatında görebileceği en iyi şekilde ve en iyi şartlarda yaşıyor. Çok da iyi ve tanınan bir oyuncu değildi zaten. Ali’yle evlenerek hayatını garanti altına aldı. Ali’yle mutlu ve güzel bir evliliği var. Bence Ali çok iyi bir eş, örnek alınması gerekiyor” şeklinde konuşunca tepkileri üzerine çekti…

Buse Varol Kimdir?

Alişan kimdir?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

meral-cetinkaya

Usta Oyuncu Meral Çetinkaya “Projelerin Hiç Birinden Tatmin Olmadım”

0
Ünlü sanatçı Meral Çetinkaya, geçtiğimiz günlerde Hülya Koçyiğit'in sunduğu 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu. Çetinkaya, "Geçmişimi çok hatırlamıyorum, belki de hatırlamak için çok...

Edis Davayı Kaybetti!

oyku-celik

Öykü Çelik “Düğün 2022’de”