Ana SayfaÜnlülerSerdar Ortaç'tan İlk Paylaşım Geldi!

İlgili Postlar

Serdar Ortaç’tan İlk Paylaşım Geldi!

Geçtiğimiz ağustos ayında yollarını ayıran ünlü popçu Serdar Ortaç 5 yıl boyunca evli kaldığı eşi Chloe Loughnan için senete imza attığı ortaya çıkmıştı. ek celsede yuvalarını yıkan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, anlaşmalı olarak ayrılmışlar, 1 milyon lira tazminat ödeyeceği öğrenilen Serdar Ortaç’ın boşanması aylarca konuşulmuştu. Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç önceki gün 50 yaşına bastı. Ortaç’ın yeni sevgilisi Seçil Gür ise şarkıcıya sürpriz doğum günü organize etti.

Seçil Gür İle Aşkını İlan Etti!

Serdar Ortaç, önceki akşam sevgilisi Seçil Gür’ün sürpriz olarak düzenlediği yemek ile 50. yaşını kutladı. Basından gizli olarak gözlerden uzak gerçekleştirilen doğum günü etkinliğine Ortaç’ın yakın akrabaları da katıldı. Seçil Gür, Ortaç ile geceden fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak aşklarını gözler önüne serdi. Ortaç, geçtiğimiz günlerde muhabirlerin Seçil Gür ile ilgili soruları yanıtlamış, “Biz zaten tanışıyorduk, 10 yıldır arkadaşız. Şarkı yapıyoruz ve o vesile ile daha sık görüşüyoruz. Birlikte miyiz? Onu beraberken cevaplayalım. Şu an her şeyimiz güzel. Yarın yine birlikteyiz” demişti.

Serdar Ortaç'tan İlk Paylaşım Geldi!
Serdar Ortaç’tan İlk Paylaşım Geldi!

Serdar Ortaç’tan İlk Paylaşım Geldi!

Geçtiğimiz ağustos ayında yollarını ayıran ünlü popçu Serdar Ortaç 5 yıl boyunca evli kaldığı eşi Chloe Loughnan için senete imza attığı ortaya çıkmıştı. ek celsede yuvalarını yıkan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, anlaşmalı olarak ayrılmışlar, 1 milyon lira tazminat ödeyeceği öğrenilen Ortaç’ın boşanması aylarca konuşulmuştu. Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç önceki gün 50 yaşına bastı. Ortaç’ın yeni sevgilisi Seçil Gür ise şarkıcıya sürpriz doğum günü organize etti. Serdar Ortaç, önceki akşam sevgilisi Seçil Gür’ün sürpriz olarak düzenlediği yemek ile 50. yaşını kutladı. Basından gizli olarak gözlerden uzak gerçekleştirilen doğum günü etkinliğine Ortaç’ın yakın akrabaları da katıldı. Seçil Gür, Ortaç ile geceden fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak aşklarını gözler önüne serdi.

Serdar Ortaç'tan İlk Paylaşım Geldi!
Serdar Ortaç’tan İlk Paylaşım Geldi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler