Magazin Haberleri » Ünlüler » Serdar Ortaç kardeşi için dua istedi!
Serdar Ortaç kardeşi için dua
Serdar Ortaç kardeşi için dua

Serdar Ortaç kardeşi için dua istedi!

Serdar Ortaç kardeşi için dua istedi! Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde sağlık durumu hakkında bilgi verdiği, yoğun bakımda tedavi olduğunu açıkladığı kardeşi için sevenlerinden dua istedi. Sosyal medya hesabından dua isteyen Ortaç, hangi açıklamada bulundu? Serdar Ortaç’ın kardeşinin hastalığı ne? Neden yoğun bakımda tedavi oluyor? Detaylar haberimizde…


Serdar Ortaç’ı kahreden haber! Yoğun bakımdaydı, teşhis konuldu!

Serdar Ortaç’ın kardeşi yoğun bakımda

Sahnelerin güçlü sesi ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde kardeşinin sağlık durumu hakkında açıklama yapmıştı. Kardeşinin domuz gribine yakalandığını açıklayan Ortaç, yoğun bakımda tedavi gördüğünü belirterek “2018’in ilk yarısı iyiydi, ikinci yarıda bir sürü sağlık problemi oldu. Önce karım kaza yaptı, sonra kardeşim yoğun bakıma alındı. Virüsü buldular. H1N1’miş kardeşim. Bebekler de bile oluyormuş. Bunun bünyesine daha ağır gelmiş. Tedavisi 7-8 gün sürecek. Ayağa kalkacağını umuyorum. 10 gün de olur diyorlar, 2 ay da…” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Serdar Ortaç kimdir?


Serdar Ortaç kardeşi için sevenlerinden dua istedi

Serdar Ortaç, şimdi de kardeşi için dua istedi. Sosyal medya hesabından kardeşi için sevenlerinden dua isteyen Ortaç, paylaşımında “Kardeşim Serkan, yoğun bakımda 10. günü, Allah onu çocuklarına bağışlasın. Lütfen dua edin, herkes şifa duası ederse yararlı olur. “Ezhibil – be’ se rabben’ nasi eşfi ve enteş’ şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.” şeklinde ifadelere yer verdi.

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

İlginizi Çekebilir

Miray Daner Sürpriz Bir Aşka Yelken Açtı..

Miray Daner Sürpriz Bir Aşka Yelken Açtı..

Uzun zamandır yalnız olan başarılı oyuncu Miray Daner’in yeni bir aşka yelken açdığı haberleri bugün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir