Ana SayfaÜnlülerSerdar Ortaç 'ın Söylediği Sözler Olay Oldu

İlgili Postlar

Serdar Ortaç ‘ın Söylediği Sözler Olay Oldu

Son dönemde sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Serdar Ortaç bir gazeteye verdiği röportajda söylediği sözlerle çok konuşuldu. Röportajda “Erdoğan’ı çok seviyorum” demesi üzerine Ortaç Twitter’da çok konuşulanlar arasında girdi.

Serdar Ortaç kimdir?

Biraz Şükretmeyi Bilmeliyiz.

Serdar Ortaç’ın verdiği röportajdan bazı satır başları;

Beş yıllık eşiniz Chloe Loughnan’dan geçtiğimiz aylarda boşandınız. Evlendiğiniz için pişman mısınız?

Asla. Ben onu çok sevdim. Evlendiğime pişman değilim. Birlikte yaşlanmak istiyordum. Evliliğim bittiği için çok üzgünüm çünkü beraber ölmek isterdim. 45 yaşında evlenmezdim bu kadar çok sevmeseydim.

Kumar yüzünden her şeyinizi kaybettiğinize yönelik haberler çıkıyor. Var mı böyle bir şey?

Hayır tabii ki.. Evim, ofisim, stüdyom, arabam; her şeyim duruyor. Allah’a şükür gayet iyi durumdayım. Ama bakıyorum şimdi etrafıma, “Ekonomi kötü, kimsede para yok” diyorlar. Bırakalım Allah aşkına bu kötümserliği. Piyasa kötü diye yakınıyorlar, ya daha da kötüsü olabilirdi. Eskiyi hatırla. İnsanlar tüp gaz kuyruğuna girerdi. Ben hatırlıyorum o eski dönemleri. Şimdi çok şükür bunları yaşamıyoruz. Biraz şükretmeyi bilmeliyiz.

Chloe Loughnan: Serdar Ortaç Nafakamı Ödemiyor

Ona Olan Sevgim ve Saygım Sonsuz

Ben hem Atatürk’ü, hem de Erdoğan’ı seviyorum” diye bir açıklama yapmıştınız bana. Bu cümleniz çok konuşulmuştu…

Evet. Sosyal medyada muhalifler tarafından linç edildim. ‘Buna bir daha reklam vermeyin’ diye paylaşım yapanlar bile oldu. Ne istiyorsunuz ekmek paramdan? Sırf düşüncemi dile getirdim diye böyle de yapılmaz. Benim ofisimi görüyorsun, duvarımda Atatürk’ün resmi var. Ona olan sevgim ve saygım sonsuz… Atatürk; cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder. Cumhurbaşkanımızı da hem kişiliğinden, hem de icraatlarından, hem de politikalarından dolayı çok seviyor ve takdir ediyorum. Ne var bunda?

Türkiye dünyada yükselişte, değerini bilmeliyiz. Bunda Erdoğan’ın katkısı çok. Kusura bakmasın kimse ama şu anda Türkiye’de lider olarak bir tek Erdoğan var bana göre. Dünyada da bir-iki liderden biri. Bu benim düşüncem. Herkesin görüşüne de, eleştirisine de saygı duyuyorum. Türkiye’ye çok önemli yatırımlar yaptı, yapmaya da devam ediyor. Mesela Kanal İstanbul’u destekliyorum, harika bir proje.

Bir daha evlenmeyi düşünüyor musunuz?

Hayır. Kendi kanımdan çocuklarımın olmasını isterdim ama nasip değilse evlat edinmek isterim. Şu anda bir kadın alamam hayatıma açıkçası, uğraşamam yani. Ancak çok aşık olmam gerekiyor. Güzellik de etkilemiyor beni artık. Sihirli sözcükler var, onları söylerse belki. Erkekler olarak annelerimizin gösterdiği şefkati arıyoruz. Onu bulamayınca da mutsuz oluyoruz. Tüm erkekler arıyor bu şefkati sevgilisinde, eşinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler