Ana SayfaDedikoduSelin Ciğerci ile Mahkemelik Olan Deniz Akkaya ve Seren Serengil'e Tazminat Şoku

İlgili Postlar

Selin Ciğerci ile Mahkemelik Olan Deniz Akkaya ve Seren Serengil’e Tazminat Şoku

Selin Ciğerci ile Mahkemelik Olan Deniz Akkaya ve Seren Serengil’e tazminat şoku. İşte olay hakkında merak edilen tüm detaylar;

Selin Ciğerci ile Deniz Akkaya Arasında Neler Oluyor?

Bir programda yorumculuk yapan Deniz Akkaya, çocuk sahibi olmak isteyen Selin Ciğerci’ye ‘Senin çocuğun olmaz.’ deyince, ikili arasında sert bir tartışma yaşandı. Sosyal medyaya da konu olan kavgayla ilgili ünlü isimler de paylaşımda bulundu. İşte Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci olayının perde arkası…

Selin Ciğerci Kimdir?

Futbolcu Gökhan Çıra ile nikah masasına otura Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi olmak istediğini dile getirmiş, takipçilerinden dua istemişti. Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’nin bu açıklamasını yorumculuk yaptığı programa taşıdı. Konu hakkındaki düşüncelerini dile getiren Akkaya, çocuk sahibi olmak isteyen Ciğerci’nin eltisi olarak tanıttığı bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını iddia etti.

“İki Elim Yakanda”

“Selin Ciğerci taşıyıcı anneyi evinde tutuyor” iddiaları üzerine canlı yayına bağlanan Selin Ciğerci, ateş püskürdü. Deniz Akkaya’nın iddialarını yalanlayan Ciğerci, söz konusu kişinin taşıyıcı anne olmadığını, eltisi olduğunu, gerekli fotoğrafları göndereceğini söyledi. Henüz taşıcıyı anne olmadığını söyleyen Selin Ciğerci sadece istediğini dile getirdiğini söyledi.

“Sen Kendini Ne Zannediyorsun?”

Deniz Akkaya’nın “Senin çocuğun olamaz bu şekilde. Kanunlar izin vermiyor.” Sözleri üzerine çileden çıkan Selin Ciğerci, “Sana ne! Sen kendini Müge Anlı mı?” zannediyorsun diyerek tepkisini dile getirdi. Deniz Akkaya hakkında tedbir kararı aldıran Ciğerci, ünlü mankenin açıklamalarına devam etmesi sonucu bir kez daha mahkeme başvurdu. Mahkeme Deniz Akkaya’nın üç gün hapis yatmasına hükmetti.

Deniz Akkaya’ dan Seren Serengil’ e Bomba Gönderme…

Selin Ciğerci ile Mahkemelik Olan Deniz Akkaya ve Seren Serengil’e Tazminat Şoku

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen davanın duruşmasına, Ciğerci’nin avukatı Kübranur Aslan ile davalıların avukatları katıldı.

Duruşmada söz alan Selin Ciğerci’nin avukatı, “Müvekkilim ağır hakaretlere ve iftiralara uğramıştır. Davamızın kabulüne karar verilsin” dedi. Davalıların avukatları da davanın reddini istedi. Kararını açıklayan mahkeme Selin Ciğerci’yi haklı buldu. Mahkeme, Seren Serengil’in 12 bin lira, Deniz Akkaya’nın ise 40 bin lira manevi tazminat ödemesine hükmetti.

Deniz Akkaya kimdir?

Seren Serengil kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler