Kapat

Selin Ciğerci Kimdir?

Magazin Haberleri
Kimdir Selin Ciğerci Kimdir?
Selin Ciğerci Kimdir

Son dönemlerde futbolcu Gökhan Çıra ile olan ilişkisi ile dikkat çeken Selin Ciğerci Kimdir? Selin Ciğerci hakkında merak edilenler ve bilinmeyenler…

Eskiden adı Okan olan ve ameliyat olarak cinsiyet değiştirip Selin Ciğerci adını kullanmaya başlamıştır. Özel bir çalışması olmadan sosyal medyada fenomen olmuş bir isim ve 750 bin takipcisi var.

Selin Ciğerci Kimdir?

Bebek Okan olarak ünlenen ve DJ’lik yapan Selin Ciğerci ailesi istememesine rağmen annesinden aldığı harçlıklar ile ameliyat olmuştur, bu süreçte ailesinden annesi dışında 3 yıl kimseyle görüşmemiştir. Babası ünlü bir hazır giyim firmasnın sahibidir. Asuman Krause’nin sunduğu WipeOut yarışmasına katılmıştır.

Yakın zamana kadar yani bu kadar popüler olmadan önce sevgili olduğu ve isimlerini paylaşmadığı ünlü futbolcular, belediye başkanları ve milletvekilleri de bulunuyor. Güzelliği ve samimiyeti ile erkeklerin ilgisini çektiğini tanıştıklarında “çok güzel kadın” olarak tanımladıklarını da paylaşmaktan çekinmiyor. Selin Ciğerci gerçeği paylaştığı zaman şaşırmalarının çok hoşuna gittiğin de açıklamalarına ekledi.

Ameliyat ile cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci sadece silikon taktırdığını ve vücüdunda hiç estetik yaptırmadığını da dillendirilen haberler arasında.

Selin Ciğerci Aslen Nereli?

Selin Ciğerci aslen Kastamonuludur.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir