Ana SayfaKimdirSelçuk Tepeli Kimdir?

İlgili Postlar

Selçuk Tepeli Kimdir?

Fox Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli kimdir? Selçuk Tepeli kaç yaşında? Selçuk Tepeli yer aldığı projeler neler? Selçuk Tepeli aslen nereli? Selçuk Tepeli hangi burç? Selçuk Tepeli hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Selçuk Tepeli Kaç Yaşında? Selçuk Tepeli Aslen Nereli? Selçuk Tepeli Hangi Burç?

Selçuk Tepeli 1 Ocak 1974 senesinde Silivri’ye bağlı Beyciler köyünde dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Selçuk Tepeli Oğlak burcudur.

Selçuk Tepeli Kimdir?

Selçuk Tepeli eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra “Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü”nü kazanan Selçuk Tepeli, okuldan başarıyla mevzun olmuştur. Üniversite eğitiminin ardından eğitim hayatına devam eden Selçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastırını yapmıştır

Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliğini yapan Selçuk Tepeli, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini yürüttü. Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen adlı programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı’nın görevi bırakmasından sonra Habertürk gazetesinin genel yayın yönetmenliğini yaptı. Temmuz 2018’de Habertürk gazetesi kapandıktan sonra da bir süre Habertürk TV genel yayın yönetmenliğini yaptı. Birkaç ay önce bu görevi de bırakan Selçuk Tepeli Habertürk TV’de Gün Başlıyor programında sunucu – yorumcu olarak görev yapıyordu. Eylül ayında Fatih Portakal’ın görevden ayrılmasıyla Fox Tv ekranlarına geçen Selçuk Tepeli, hafta içi akşam haberlerini sunmaktadır.

Selçuk Tepeli Haber Programları

  • 2020 – Fox Ana Haber
  • 2018 – Habertürk Gün Başlıyor
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler