Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Kimdir Gökçe Eyüboğlu Kimdir?

Gökçe Eyüboğlu Kimdir?

-

“Kadın” dizisinin başarılı oyuncusu Gökçe Eyüboğlu kimdir? Gökçe Eyüboğlu kaç yaşında? Gökçe Eyüboğlu aslen nereli? Gökçe Eyüboğlu dizileri neler? Gökçe Eyüboğlu filmleri neler? Gökçe Eyüboğlu hangi burç? Gökçe Eyüboğlu hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Gökçe Eyüboğlu Kaç Yaşında? Gökçe Eyüboğlu Aslen Nereli? Gökçe Eyüboğlu Hangi Burç?

Gökçe Eyüboğlu 1 Ağustos 1983 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan başarılı oyuncu Gökçe Eyüboğlu, Aslan burcudur.

Gökçe Eyüboğlu Kimdir?

Gökçe Eyüboğlu eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Kamu Yönetimi mezunu olan Gökçe Eyüboğlu 2009 senesinde Akademi 35,5 Sanat Evi’nde eğitim almaya başlamış ve Vahide Perçin, Altan Gördüm gibi isimlerle sahne sanatları üzerine çalışırken Murat Atıl, Sungun Babacan gibi sektörün önde gelen isimlerinden de diksiyon, seslendirme eğitimleri almıştır.

Küçük Prens müzikalinde hem metin ve şarkı sözü yazarı hem de oyuncu olarak yer alan Gökçe Eyüboğlu bazı projeler için seslendirme de yapmıştır. Ekran karşısına ilk kez “Aşk ve Ceza” dizisiyle geçen Gökçe Eyüboğlu, “Evli ve Öfkeli” dizisiyle büyük bir çıkış yakalamıştır.

Bugüne kadar “Kadın”, “Kadın İşi Banka Soygunu”, “İmkansız Olasılık”, “Kayhan” ve “Batlır” gibi projelerde rol alan Gökçe Eyüboğlu “Zümrüdüanka” dizisinde “Deniz” karakterini canlandırmaktadır.

Gökçe Eyüboğlu Dizileri

  • 2020 – Zümrüdüanka
  • 2017 – Kadın
  • 2015 – Evli ve Öfkeli
  • 2013 – Yalan Dünya
  • 2010 – Aşk ve Ceza

Gökçe Eyüboğlu Filmleri

  • 2018 – Kayhan
  • 2017 – Batlır
  • 2016 – İmkansız Olasılık
  • 2013 – Kadın İşi Banka SoygunuCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu