Magazin Haberleri » Ünlüler » Şarkıcı Nez’in Son Hali Görenleri Şaşırttı!
Önceki gün sevgilisi Gökhan ile Cihangir'de görüntülendi. Son dönemde aldığı kilolar takipçilerinin gözünden kaçmadı. Nez'in Son Hali Görenleri Şaşırttı!

Şarkıcı Nez’in Son Hali Görenleri Şaşırttı!

Pop müziğin sevilen sesi ünlü şarkıcı Nez müzik sektörünün yanı sıra tasarımla da ilgilenmeye başladı. Güzel şarkıcı Nez moda dünyasına kendi yaptığı özel tasarımlarla da ben burdayım dedi. Kendine özgü tasarımlarını sosyal medyada paylaşan pop müziğin yetenekli şarkıcısı Nez moda dünyasına adını duyurmuştu. Önceki gün sevgilisi Gökhan ile Cihangir’de görüntülendi. Son dönemde aldığı kilolar takipçilerinin gözünden kaçmadı. Nez’in Son Hali Görenleri Şaşırttı!


Nez Kimdir?

“O ESKİ HALİNDEN ESER KALMAMIŞ”

Nez ve Eşi Gökhan ile Görüntülendi Nez'in Son Halini Görenler Şaşırdı

Pop müziğin sevilen sesi ünlü şarkıcı Nez önceki gün sevgilisi Gökhan ile Cihangir’de görüntülendi. Son dönemde aldığı kilolar takipçilerinin gözünden kaçmadı. Nez’in Son Hali Görenleri Şaşırttı!. Köpekleri Hera ile gezintiye çıkan ikili, Kameramanları görünce şaşırdı. Nez “Beni mi çekiyorsunuz?” diyerek gazetecilerle şakalaştı. Şu sıralar kişiye özel kot ceket tasarımları yapmaya başladığını, bir yandan da canlı sahne performansları gerçekleştirdiğini söyledi.

Şarkıcı Nez’in Son Hali Görenleri Şaşırttı!

Nez ve Eşi Gökhan ile Görüntülendi Nez'in Son Halini Görenler Şaşırdı


   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Murat Boz Kısa Film Çekti

Sevilen şarkıcı Murat Boz 13. single çalışması Gece’ye klip yerine kısa film çekti.  2020 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir