Ana SayfaDedikoduŞarkıcı Ceylan'dan Namus Çıkışı

İlgili Postlar

Şarkıcı Ceylan’dan Namus Çıkışı

Önceki gün Bebek’te objektiflere yansıyan Ceylan, son dönemde kadın meslektaşlarının çok konuşulan iddialı sahne kostümleri hakkında yorum yapmak istemedi. Ünlü şarkıcı Ceylan’dan namus çıkışı geldi. İşte ünlü şarkıcı Ceylan’ın basın mensuplarının soruları karşısında yaptığı o açıklamalar;

Yürüyüş Yaparken Görüntülendi

Şarkıcı Ceylan, önceki gün Bebek Parkı’nda görüntülendi.

Yeni şarkısı hakkında konuşan Ceylan, “Her şey iyi gidiyor, farklı bir imaj yaptım. İnsanlar alıştı benden farklı imaj görmeye, görmediklerinde, ‘Basit klip olmuş’ diyorlar. Bu sefer de Marilyn Monroe’ya benzettiler.” dedi.

“İmaj için çok para harcıyor musunuz?” sorusuna yanıt veren şarkıcı, “Görüntümüze para harcamak zorundayız yoksa yanarız! Mecbur… Bilgisayara nasıl format atılıyorsa, atmadığında ağırlaşıyorsa onun gibi… Ceylan’ı formatlamazsak ağırlaştırıyoruz her şeyi.” ifadelerini kullandı.

Estetik İddialarına Açıklama

Ceylan, basın mensuplarının “estetik” sorularına, “İsteyen yaptırır, ben onlarla ilgilenmiyorum.” cevabının verdi.

İnşaat sektörüne adım attığını da söyleyen Ceylan, “Genelde Bodrum’da yapıyoruz ama İstanbul, Bursa, İzmir olabilir. Şu an sadece Bodrum…” açıklamasını yaptı.

Şarkıcı Ceylan’dan Namus Çıkışı

“Para kazanacağınız her sektöre girer misiniz?” sorusunu da cevaplayan ünlü şarkıcı, “Hayır, girmem ama ev ile ilgili hakimiyetim çok. İş kadını olmayı hep istedim. Sanatımın dışında bir Ceylan daha ürettik. O da inşaat işinde çalışacak artık.” dedi.

Son dönemde kadın meslektaşlarının çok konuşulan iddialı sahne kıyafetleri konusunda görüşü sorulan Ceylan, “Kimsenin namusunun bekçisi ben değilim. Beni hiç ilgilendirmiyor. Kim, nasıl giyinirse giyinsin. Belki ben de genç kızken bir şey giymişimdir, fotoğraf çektirmişimdir… Şimdi bir şey söylersem önüme çıkar. O yüzden bu işlere hiç karışmıyorum.” ifadelerini kullandı.

Sanatçıların bu konuda birbirini eleştirmesiyle alakalı konuşan Ceylan, “Bu zamanda kurt da belli değil, kuzu da…” diyerek sözlerini noktaladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler