Magazin Haberleri » Ünlüler » Şahsenem 2021 Yılında Sahnelere Dönüyor!
sahsenem

Şahsenem 2021 Yılında Sahnelere Dönüyor!

90’lar pop müziğinin unutulmaz ismi Şahsenem, 9 yıl aradan sonra yeni projelerle dönüyor. Güzellik kampına giren sanatçı “2021 model Şahsenem olarak tekrar dönüyorum” dedi. Detaylar haberimizin devamında…


Şahsenem kimdir?

2021 Model Olarak Tekrar Dönüyorum

Orta Asya müziğinin başarılı temsilcisi, yorumu, güzelliği ve başarılı sahne performansı ile bir döneme imza atmışken, oğlunu büyütmek için köşesine çekilmişti. Yurt içi ve dışı gelen teklifleri değerlendirmeye alan sevilen yorumcu, işe eski fiziğine kavuşmak ile başladı. Görselliğini güvendiği emin ellere teslim eden Şahsenem, Nişantaşı Leyla İnanır Dr Baumann Das İnstitut ile güzellik kampına girdi.

sahsenem


Yağları kırma, parçalama, toparlama ve atmak yöntemiyle doğal zayıflamayla işe başlanılan güzellik kampı çerçevesinde haftanın 3 günü güzellik salonunun yolunu tutuyor. Artık müzik dünyasının zorlaştığını ifade eden sevilen yorumcu Şahsenem “Yorum, Ses ve fizik özelliklerinizden biri olmadı mı olmuyor, başarıya giden yolda kusursuz olmak lazım ki kalıcı olasınız. Unutulmamak her daim sevilen bir sanatçı olmak benim gururum, sevenlerimin karşısını muhteşem eserlerle 2021 model Şahsenem olarak tekrar dönüyorum” dedi.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Deniz Kuru

Avatar

İlginizi Çekebilir

Taraftarın Sesi Stüdyoya Gelecek

Futbolu Bilen “Var” İle Taraftarın Sesi Stüdyoya Gelecek…

Futbolu Bilen “Var” ile taraftarın sesi stüdyoya gelecek. Türkiye’nin sevilen isimleri, her Pazartesi 22.00’de, Şoray …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir