Magazin Haberleri » Dedikodu » MasterChef Güzide Yine Evi ile Gündemde

MasterChef Güzide Yine Evi ile Gündemde

MasterChef Türkiye 2019’u üçüncü olarak tamamlayan ve yarışma sırasında 7 milyonluk evi ile sık sık gündeme gelen Güzide Mertcan tekrar evi ile gündemde. Youtube kanalı bulunan ve içerikler paylaşan Güzide son videosunda yeni evini paylaştı. Güzide Mertcan’a takipçilerinden yorum yağdı. Detaylar haberimizin devamında…


Yeni Evimi Merak Eden Arkadaşlarımız Yoğunlukta

Youtube kanalı bulunan ve içerikler paylaşan Güzide son videosunda yeni evini paylaştı. Büyükçekmece’deki yeni evini tanıtması bazı takipçilerinin tepkilerine neden oldu. Mertcan videoda şu sözleri söyledi;

“Sizlere bu videomda, bugüne kadar gelen binlerce mesajın ardından, eski büyük evimi sattıktan sonra, satın alarak tadilatını yaptırdığım yeni evimi göstermek istedim. Sizlerle birlikte birçok video çektik. Bazıları içerik olarak öylesine hazırlanmıştı ama bazıları ilgi çekti. Fakat her zaman en çok ev ile ilgili videolar çok ciddi talep gördü ve her zaman yeni evimi merak eden arkadaşlarımız yoğunlukta oldu.”

7 milyonluk villası ile olay olan MasterChef Güzide: Neden sadece kapalı olan suçlanıyor?

guzide-mertcan

Belki Tekrar Taşınırız

Ebetteki bunun talep ediliyor olması, evlerimi size göstermek zorunda olduğum anlamına gelmiyor. Ama bu talebin kökenine inebiliriz. Sizlere bu videomda en son evimi tanıtacağım. Henüz taşınmadık. Taşınır mıyız orası da belli değil çünkü; sevgili eşim fabrikasını İstanbul Yeşilköy’deki serbest bölgeye yapmaya karar verdi. Maalesef mesafe biraz uzak ve belli ki yakın bir gelecekte bize yeni yollar yeni evler göründü.”

Ev Videosuna Takipçilerinden Tepki Yağdı

MasterChef eski yarışmacısı Güzide Mertcan’a bazı takipçileri “insanlar ekonomik sıkıntılarla boğuşurken bu ne görgüsüzlük” yorumlarında bulundu.


Güzide ise “Sizlerden tek ricam bu videoyu ne kadar izlediğiniz benim için önemli değil ama lütfen, bundan sonra yayınlayacağım videoyu daha fazla izleyin. Zira orada anlatacaklarımın toplumsal bir sorunun benim tarafımdaki dışa vurumu olarak görüyorum. Bazı farkındalıkların oluşması için küçük de olsa bir çaba sarf ediyorum” dedi.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Deniz Kuru

Avatar

İlginizi Çekebilir

Taraftarın Sesi Stüdyoya Gelecek

Futbolu Bilen “Var” İle Taraftarın Sesi Stüdyoya Gelecek…

Futbolu Bilen “Var” ile taraftarın sesi stüdyoya gelecek. Türkiye’nin sevilen isimleri, her Pazartesi 22.00’de, Şoray …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir