Ana Sayfa Diziler Sadakatsiz 36. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan İle Aras Asya İçin Kavga...

Sadakatsiz 36. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan İle Aras Asya İçin Kavga Ediyor!

0
29
Volkan İle Aras Asya İçin Kavga Ediyor
Volkan İle Aras Asya İçin Kavga Ediyor

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 36. yeni bölümüyle 27 ekim çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Aras, adını hatırlar. Hastanenin sisteminde bir hata oluşur ve Aras, o arızayı giderir. Volkan, Aras’tan Asya’yı kıskanmaya başlar ve bir an evvel Derin’den boşanmak ister. Gönül, Melih’ten Derin’in yürüdüğünü öğrenir. Volkan, Aras ile Asya’yı öpüşürken görüp yıkılır. Sadakatsiz 36. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Volkan ile Aras, Asya için yumruk yumruğa kavga ediyor.

Çarşamba Dizileri 2021

Volkan İle Aras Asya İçin Kavga Ediyor!

Sadakatsiz 36. bölüm 1. fragmanında; Asya, Bahar’a Aras’la öpüştüğünü anlatıyor. Hislerinin karma karışık olduğunu söyleyen Asya, Aras hakkında hiçbir şey bilmediği için kafasını karıştırıyor. Volkan Aras’ın karşısına çıkıp ondan karısından uzak durmasını istiyor. Aras, ona Asya’nın onun karısı olmadığını hatırlatıyor ve ikili yumruk yumruğa kavga ediyor.

İşte Sadakatsiz 36. bölüm 1. fragmanı….

SADAKATSİZ 35. BÖLÜM ÖZETİ!

Melih, Derin’i ayakta görünce çok şaşırır. Saklanıp onu arar. Derin, dayısının telefonu görünce hemen koşup tekerlekli sandalyeye oturur. Bir şey olmamış gibi Derin, dayısından Volkan’ın yanına Asya’nın evine gitmek ister.

Melih onu Asya’nın evine götürür. Derin, Aras’ı Londra’ dan çok yakınan tanır. Ama onun hatırlamadığını görünce bir şey belli etmez. Volkan’ı da alıp dayısının evine gider. Melih, ablasına Derin’in durumunu söylemek ister.

Ancak, ertesi günü beklemek zorunda kalır. Ertesi gün Gönül’e, Derin’i ayakta Asya’nın evini gözetlerken gördüğünü anlatır. Gönül, kızının Volkan’ı elinde tutmak için bu oyunu oynadığını anlayıp kızı için üzülür.

Asya, Aras’ın cebinden çıkan anahtarın Tekirdağ’da bir mahallede bulunan eski evlere ait olduğunu öğrenip onu oraya götürür. Aras orada ismini hatırlar. Asya, bu konuda Volkan’dan yardım ister. Volkan, Asya’ya kim olduğu bir adama neden yardım ettiğini, kendisine bir zararı dokunabileceğini söylerken Aras tüm konuşulanları duyar.

Asya, Aras’ın üzülmesine dayanamaz. Aras, hastanenin sisteminde bir arıza olduğunu ve bu sorunu çözemediklerini öğrenir. Duyduklarından kendisinin o konularda bilgili olduğunu hatırlar.

Gidip, sorunu çözmeye çalışanlara yardım eder ve sistemdeki sorunu çözer. Nevin, bunun üstüne Aras’a misafir konutlarında istediği kadar kalmasına izin verir. Asya, onu hastaneden taburcu edip kalacağı yere götürür.

Gönül, Derin’le konuşup ona erkeklerin güçlü kadınlardan hoşlanacağını bir an evvel, ondan tedavi olup ayağa kalmasını ister. Sanki onun yürüdüğünü bilmemiş gibi. Selçuk’un sevgilisi Ceren, hastanede Fizyoterapist olarak işe başlar. Nevin, Derin’le konuşmaya gider.

Ona yeğeni Ceren’in hastanede işe başladığını söyleyip Derin’i Ceren’e götürür. Derin, Ceren’le konuşup yürüse bile kendisi dışında kimseye bilgi vermemesini ister. Oda kabul eder. Volkan, Asya’nın Aras’la onu konuk evine yerleştirmeye gittiğini öğrenip oraya gider.

Aras, Asya’dan hoşlandığını itiraf eder ve ikili öpüşür. Volkan, onları öpüşürken görüp büyük hayal kırıklığına uğrar.

Sadakatsiz 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Asya İle Aras Sevgili Mi Oluyor?

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz