Çarşamba, Ekim 20, 2021
Ana Sayfa Diziler Sadakatsiz 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Asya'nın Hayatını Kurtardığı Kişi Kim?

Sadakatsiz 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Asya’nın Hayatını Kurtardığı Kişi Kim?

-

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 32. yeni bölümüyle 29. eylül çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Asya kazadan sağ sağlim kurtulurken Derin, tekerlekli sandalyeye mahkum kalır. Volkan, İstanbul’a taşınma planları yapar. Tabi Asya, oğlu ve kızı Zeynep’le birlikte. Ali, babasına Derin’in ne olacağını sorar. Volkan, Derin’den boşanabilecek mi? Sadakatsiz 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Asya’nın hayatını kurtardığı kişi kim?

Çarşamba Dizileri 2021

Asya’nın Hayatını Kurtardığı Kişi Kim?

Sadakatsiz 32. bölüm 2. fragmanında; Derin, Asya’yı kendisini ölüme terk etmekle suçluyor. Ali, başlarına gelen olayların sorumlusu olarak babasını suçluyor. Asya, kaza yapan araçtan birini çıkartıp onun hayatını kurtarıyor.

İşte Sadakatsiz 32. bölüm 2. fragmanı…

 

SADAKATSİZ 31. BÖLÜM ÖZETİ!

Asya, oğlunun doğum gününden Derin’i kovduktan sonra Asya hanımla konuşup, olanlar için ondan özür diler. Asya hanım Derin’i, onun annesine benzetir. Daha sonra Ali’ye, Asya’nın babasının saatini hediye eder. Gönül, olanlardan sonra eşyalarını toplayıp kızını eve götürmek ister.

Derin ise, kocasını bekleyeceğini söyleyip evini terk etmez. Asya, Derin’in evine gidip onunla konuşmak istediğini, ona göstermesi gereken bir şey olduğunu söyler. Derin, Asya ile birlikte gider. Asya onu, uçurumun kenarına götürüp orada onun sonunu gördüğünü, Zeynep’in kendisi gibi olmaması için ondan kendisine gelmesini ister.

Derin ise, hala Volkan’ın ona gitmesinden korkar. Direksiyona geçip onu Sapanca’ya, her şeyin başladığı yere götürmek üzere yola çıkar. Volkan, Sapanca’ya iş görüşmesine gittiğinde Derin’le tanışır. Ona evli olduğunu söylemez.

İlişkileri Tekirdağ’da da devam eder. Derin, tesadüfen Volkan’ın evli olduğunu öğrenir. Öğrendikten sonra Volkan, mutsuz bir evliliği olduğunu ve karısından boşanacağını söyleyip Derin’i oyalar. Derin ise, Volkan’ın evliliğini zora sokacak hareketler yapmaya başlar.

Volkan ise, Derin’i boşanacağına inandırıp onunla ilişkisini sürdürmeye devam eder. Asya ile Derin’in, arabayla Sapanca yolunca olduğunu öğrenen Volkan, Melih’e haber verir. Melih, Asya’nın arabasına peşine polis gönderir. Derin, polisleri görünce sinirlenip arabayı hızlandırır.

Asya korkusundan Derin’e, Volkan’ın onu sevdiğine inandığını söyler. Derin’in sürdüğü araba uçurumun kenarında kalır. Volkan, onları buluyor. Ancak Volkan hiç bir şey yapamadan, Derin ile Asya’nın bulunduğu araba uçurumdan aşağı düşer. Volkan, Asya diye feryat ediyor ve elinden bir şey gelmez.

Sadakat Dizisi Dün Akşam Neden Yoktu? Dizinin Yeni Sezon 32. Bölümü Ne…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İzmir Yolculuğu Züleyha İle Mehmet'i Yakınlaştırıyor

Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İzmir Yolculuğu Züleyha...

0
Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 109. yeni bölümüyle 21 ekim perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Züleyha, Fikret’in kendisini Mehmet’ten korumaya çalışmasını...