Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Yaşam Güzellik Saç Tasarım Uzmanı Uğur Yıldız 2019 Röportajı

Saç Tasarım Uzmanı Uğur Yıldız 2019 Röportajı

-

Son yıllarda başarılı işlerle ön plana çıkan saç tasarım uzmanı Uğur Yıldız ile saç tasarımı, vücut bakımı ve 2019 trendleri ile ilgili bir röportaj yaptık. Magazin haberleri ekibi sordu Chakra Kuaför Güzellik Salonu CEO’su Uğur Yıldız yılların birikimi olan tecrübesiyle yanıtladı. İşte karşınızda Uğur Yıldız röportajı… Keyifli okumalar.

Uğur Yıldız kimdir?

Saç Tasarım Uzmanı Uğur Yıldız röportajı

Bize kendinizden bahseder misiniz? Uğur yıldız kimdir?

Dokuz yaşından bugüne kendini kadın güzellik ve kozmetik üzerine adayan daima görüş ve yeniliğe açık olan zamanında bir çok kişinin yapamaz dediğini yapan ailesine verdiği sözü yerine getiren kişidir. Şu an 35 yaşındayım, hayatım boyunca hep idealist oldum ve kariyerimin merkezine kadın güzellik ve kozmetik sektörünü yerleştirdim. Elde ettiğim başarılı kariyerin idealist yaklaşımımın sonucu olarak kazandığımı söyleyebilirim.

Kış aylarında cilt bakımı nasıl yapılmalı?

Cildin durumuna göre haftalık 15 günlük veya aylık olmak şartıyla düzenli bir şekilde medikal cilt bakımı yapılmalıdır. Kış aylarında yaşanan soğuk hava dalgası ile ciltte kuruma meydana geldiği için yoğun nem içerikli serum ve maskeler kullanılmalıdır.

Kadınlar 2019’a nasıl hazırlanmalı?

2019 için kadınlara önerim; geçmişten gelen güzellik ilkesini takip ederek soğuk moda tonları doğal sistem renkleri ile yeni yıla bomba gibi giriş yapabilirler.

saç tasarım uzmanı Uğur Yıldız
saç tasarım uzmanı Uğur Yıldız

Müşteriler neden sizi tercih etmeli?

Doğruluk ilkesini elden bırakmayarak misafirlerimize en doğru sonucu karşılıklı konuşup uzlaşarak işleme başlıyoruz. Bizi biz yapan başlıca sebep budur.

Sizi tanımayanlar sizi neden tercih etmeli ?

“Değişime şahit olma değişen sen ol…” diyoruz. İstanbul’da binlerce insanın tercih ettiği ve kaliteli hizmet aldığı sonuç odaklı çalışan güzellik merkezi olduğumuz için bizi tercih etmelisiniz

Güzellik bakımı krize engel mi?

Hayır değil. Günümüz şartlarında erkek veya kadın her birey krizi önemsemeksizin bakımlı olmalıdır.

Güzellik ve bakım sadece kadınlara özel uygulama mıdır?

Hayır sadece kadınlara özgü bir uygulama değildir. Kullandığımız ürün gamı ve kabin boyları olmak üzere formülasyon değerleri üzerinden değişiklik yaparak kadınlara olduğu gibi günümüzde erkeklere de merkezlerimizde bakım yapabiliyoruz.

Yılbaşı gecesine erkekler ve kadınlar nasıl daha güzel ve etkileyici olabilirler?

Doğru kuaför, doğru makeup ile esrarengiz bakışları yakalayıp sıra dışı kıyafetleriyle güzel bir kombin yaparak bu özel gece de kendilerinden bahsettirebilirler.

Erkekler ve kadınlar kendilerine yıl içerisinde nasıl bir bakım programı belirlemeli?

Periyodik olarak ayda bir mutlak suretle hem kadınlar hem de erkekler gerek cilt bakımlarını gerekse saç bakımlarını yaptırmalıdır.

Kadınlara iletmek istediğiniz bir mesaj var mı?

“Biz kuaför ve güzellik merkezlerini mutlu eden tek şey tozlu bir pırlantayı silmektir.” Bu küçük cümle umarım kadınlara ne derece değer verdiğimizi anlatabiliyordur. Bu güzel söyleşiniz için beni köşenize konuk ettiğiniz için sizlere kendim ve ekibim adına teşekkür ediyorum. Herkese mutlu seneler.

Chakra Kuaför Güzellik Salonu
Chakra Kuaför Güzellik Salonu

Okuyucularımız Instagram profiline buradan ulaşabilir.

Gündemi yakından takip eden magazin ekibi olarak güzel mesajlarınız ve paylaştığınız tecrübe dolu bilgiler için teşekkür ederiz. Mutlu bir 2019 sizinle olsun.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu