Ana SayfaDizilerRTÜK'ten Ceza Yiyen Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yayını Durduruldu! Dizi Kaç Hafta Yayınlanmayacak?

İlgili Postlar

RTÜK’ten Ceza Yiyen Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yayını Durduruldu! Dizi Kaç Hafta Yayınlanmayacak?

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti, 23. yeni bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyordu. Ancak dizinin özeti yayınlandıktan sonra aniden yayın durduruldu. Dizinin yayınının durdurulmasına izleyici ve sanatçılardan binlerce tepki mesajı yağdı. RTÜK’ten ceza yiyen Kızılcık Şerbeti dizisinin yayını, Nursema’nın gerdek gecesi kocasından gördüğü şiddetten dolayı durduruldu. Dizi kaç hafta yayınlanmayacak?

RTÜK’ten Ceza Yiyen Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yayını Durduruldu!

RTÜK Kızılcık Şerbeti dizisine, 5 hafta yayın yasağı koydu. Kanal, itiraz hakkını kullandı. Durum yargıya taşındığı için, henüz kanaldan net bir açıklama gelmedi. Bir çok dizide kadına şiddet konu alınırken dizinin o sahnesinden dolayı ceza alması, izleyenleri derinden üzdü. Bu konuyla ilgili sosyal medyaya binlerce mesaj yağdı.

Dizinin Ceza yediği sahnede neler olmuştu?

Nursema, ailesinin zoruyla bir evlilik yaptı ve o gece kocasıyla birlikte olmak istemedi. Kocası ise Nursema’ya, kusurlu olduğunu düşündüğünü söyledi. Nursema, onun kendisiyle zorla birlikte olmak istemesiyle onu, kendisini camdan aşağı atmakla tehdit etti. Kocası ise, onu bile isteye camdan aşağı itti.

KIZILCIK ŞERBETİ 22. BÖLÜM ÖZETİ!

Nursema’nın koşulunu kabul ederek onu eve dönmeye ikna eden Abdullah, Nursema’nın kararından vazgeçmesiyle bir nebze rahatlar. Ancak, Alev’e olan duygularını kızıyla açıkça konuşmak zorunda kaldığı için çok rahatsız olur. Doğa, staj yerini değiştirir. Bunu öğrenen Fatih, karısının gönlünü almak için ona bir araba almak ister.

Kendini çok akıllı sanan Nilay, dolandırıcıların tuzağına düşer. O dolandırıcı kadını eve getirir. Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu lokantanın açılışı iki aileyi bir kez daha bir araya getirir. Abdullah, iki tane hediye alır. Doğa’ya bir gerdanlık alıp kızına zor durumunda yardım ettiği için ona hediye eder.

İkinci hediyeyi ise Alev’e verip ona teşekkür eder. Abdullah Alev’e, yaptığının yanlış olduğunu o konuları artık bir daha açılmamak üzere kapattığını söyler. Bu arada Pembe, Abdullah’ın iki hediye aldığını, ikinci hediyeyi kime verdiğini merak etmeye başlar.

Çimen’in bilgisayarında gördüğü uygunsuz görüntülerle ilgili harekete geçen Kıvılcım, Metehan ve Çimen’e bir zarar gelmeden konuyu halletmek ister. Bu durumu kurula götürür. Ömer’e durumu anlattığında iş işten geçmiş olur. Kuruldaki bir öğretmek Metehan’ı polise şikayet eder.

Kayhan, elinde çiçeklerle Leman’ın evine gider. Leman, Kayhan’ın evlenme teklifini kabul eder. Kayhan, bu evlilik işlemlerini yapmak için Leman’dan genel bir vekaletname ister. Ömer ile Kıvılcım, birlikte okula döner. Polislerin Metehan’ı götürdüklerini gören Ömer, ne yapacağını bilemez. Oğlunu kurtarmak için polislere o görüntülerin kendisine ait olduğunu söyler.

Kızılcık Şerbeti 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Kıvılcım’la Bir Süre Görüşmek İstemiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler