Ana SayfaÜnlülerPişkinlik Ebru Gündeş'te Vücut Buldu!

İlgili Postlar

Pişkinlik Ebru Gündeş’te Vücut Buldu!

Pişkinlik Ebru Gündeş’te vücut buldu! Özel hayatında yaşadığı çalkantılı günler bilinen Fantezi Müziğin sevilen sanatçısı Ebru Gündeş, hakkında yazılan sert sözlere ne cevap verecek? Ebru Gündeş hakkında eleştirel bir yazı kaleme alan yazar kim? İşte haberimiz hakkında merak ettikleriniz…

Ebru Gündeş VIP uçmayacak da kim uçacak?

Pişkinlik Ebru Gündeş’te vücut buldu!

Pişkinlik Ebru Gündeş’te vücut buldu! Fantezi Müziğin en sevilen seslerinin başında gelen ünlü sanatçı Ebru Gündeş, özel hayatında yaşadığı çalkantılı günler nedeniyle sık sık magazin basınında yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde Amerika’ya gitmek üzere geldiği hava limanının VIP salonunda görüntülenen Ebru Gündeş, eleştiri oklarının hedefi olmuşu.

Ebru Gündeş, hakkında yapılan eleştiriler karşısında sessizliğini korurken; HT Gazetesinden Sevilay Yılman ünlü sanatçı hakkında oldukça sert bir yazı kaleme aldı. İşte Sevilay Yılman’ın “Ve pişkinlik Ebru Gündeş’te vücut buldu!” başlıklı o yazısı…

Ebru Gündeş kimdir?

Zarrab ve eşinin oyunu artık gün gibi ortaya çıktı!

“Hiçbir zaman inanmadım Zarrab’ın ABD’de de gözaltına alınıp tutuklanmasının hayatın olağan akışından falan kaynaklandığına.

İlk günden bu yana baş belası bu adamın ABD’ye gidişinin çok önceden planlanan bir proje olduğunu ve bu projeden eşi Ebru Gündeş’in de haberdar olduğunu yazmıştım. Ve böyle düşünmeme neden olan tüm bilgileri de sizlerle paylaşmıştım.

O ilk zamanlar bana inanmayıp, bir de üstüne üstlük Zarrab ve eşi Ebru Gündeş’e sahiplik edenler ne düşünüyor şu anda bilmiyorum ama kesinlikle bana bir özür borçlular.

Çünkü zaman beni haklı çıkardı.

Sözüm ona kızını ABD’deki Disneyland’a tatile götüren ve havalimanına iner inmez FBI tarafından gözaltına alınıp, sonra da tutuklanan Zarrab ve eşinin oyunu artık gün gibi ortaya çıkmıştır.

Eski lüks alışkanlıklarını çabuk özlemiş!

Tabii bunun böyle olmasının nedeni Zarrab’ın eski lüks alışkanlıklarını çabuk özlemiş olmasından kaynaklandı.

Dişini daha fazla sıkamadı muhterem ve hala FBI gözetiminde olmasına rağmen lüks merakına yenik düştü ve önce eşi Ebru Gündeş’in yakın bir kız arkadaşı ile dünyaca ünlü Nobu adlı restorantta, sonra da lüks bir otelde görüntülendi.

İş ayyuka çıkınca tabii, olayın ilk başından beri sessizliğe bürünen, en yakınları dahil herkese; “Aldatılmış, kullanılmış ve çok fena harcanmış” görüntüsü veren Ebru Gündeş de tüm pişkinliğini ele aldı. Ve bu ülkenin itibarına hiç kimsenin vermediği zararı veren sahtekar kocası Zarrab’ın yanında aldı soluğu.

Şimdi biliyorum ki onun damar şarkılarıyla mest olan bir kısım tayfadan bu yazdıklarıma bir yığın itiraz gelecek.

Çünkü onlara göre Ebru Gündeş bu ülkenin büyük bir sanatçısı ve kızının babası olan adamla da ilişkisini bir biçimde devam ettirmek mecburiyetinde.

Gitmişse de yani New York’a kızıyla babasını buluşturmak maksadıyla gitmiştir.

Çocuk nihayetinde özlemiştir babayı…

Kimse kusura bakmasın ama ben bu konuda duyar falan kasamayacağım.

Çünkü bu ikiyüzlülük olur.

O baba çocuğunu, evladını çok sevseydi ya da düşünüyor olsaydı bu ülkenin aleyhine çalışmak için kendisini ABD’ye satarken o bir lokma çocuğunu da senaryonun bir parçası yapmazdı.

O anne de hakiki bir ana olsaydı, ne kocasının biricik evladının üzerinden öyle bir kurguyla vatanına ihanet etmesine müsaade ederdi ne de edildiğinde affederdi!

Haksız mıyım?”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler