Ana SayfaÜnlülerPelin Karahan'ın eşinden Arda Turan açıklaması

İlgili Postlar

Pelin Karahan’ın eşinden Arda Turan açıklaması

Pelin Karahan’ın eşinden Arda Turan açıklaması… Arda Turan’ın Berkay ile yaptığı kavga hakkında yaptığı yorumda, eleştirilen isim Arda Turan’ı desteklediğini ifade eden Bedri Güntay’dan yeni bir açıklama geldi. Pelin Karahan’ın eşi Bedri Güntay, Arda Turan hakkında neler söyledi? Detaylar haberimizde…

Arda Turan dava açmaya hazırlanıyor

Arda Turan ve Berkay kavgasında sular bir an olsun durulmuyor

Ünlü futbolcu Arda Turan ve ünlü şarkıcı Berkay, geçtiğimiz günlerde kavga etmişti. Arda Turan’ın Berkay’ın burnunu kırması ile sonuçlanan kavganın ardından, Berkay’ın eşine “Evli olmasan seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın.” dediği iddia edilen Arda Turan eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti.

Arda Turan kimdir?

Arda Turan ve Berkay olayına dikkat çeken Bedri Güntay yorumu

Eleştirilerin hedefi haline gelen Arda Turan’a, güzel oyuncu Pelin Karahan’ın eşi Bedri Güntay’dan destek gelmişti. Bedri Güntay, olay hakkında yaptığı yorum ile Arda Turan’ı desteklemişti. Güntay, “Arda Turan’ın destekçisiyim.” demişti. Ancak, konu hakkında yeni bir açıklama yaptı.

Pelin Karahan’ın Eşi Bedri Güntay kimdir?

Pelin Karahan’ın eşinden yeni Arda Turan açıklaması

Bedri Güntay, Arda Turan’ı desteklediği bir yorumda bulunduğu iddiaları hakkında bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Arda Turan’ı desteklediğini söylemediğini ifade eden Bedri Güntay, şu ifadeleri kullandı: Her iki tarafın aileleri adına çok üzücü ve yargıya intikal eden bir olay yaşandı. Uzun yıllardır arkadaşım olan Arda ve dolayısıyla eşi böyle bir olayın içinde yer aldığı için, olayın bazı detayları benim adıma netlik kazanmadığı için sadece üzüntümü ifade eden bir cümle kullandım. Bir kavgayı, şiddeti desteklemem söz konusu olamaz. Diğer suçlamayı ise asla kabul edemem ancak bir yorum yapmak için kanıtlanmasını uygun görüyorum. Açıklamamdaki cümleler yaşanan olayı desteklediğim ya da onayladığım anlamına gelmiyor. Kaldı ki ‘desteklemek’ ya da ‘tarafındayım’ kelimelerini asla kullanmadım. Zaten röportaj kayıtlarında bu açıkça görülmektedir. Konuyu saptıran basın mecralarına gerekli yasal uyarılar yapılacaktır.

Berkay Şahin kimdir?

Arda Turan’ın Berkay ile yaptığı kavga hakkında yaptığı yorumda, eleştirilen isim Arda Turan’ı desteklediğini ifade eden Bedri Güntay’dan yeni bir açıklama geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler