Ana SayfaDedikoduPelin Akil'dan Anıl Altan'a Yorum

İlgili Postlar

Pelin Akil’dan Anıl Altan’a Yorum

Mutlu evliliği ve ikiz kızlarıyla magazin gündeminde sıkça yer alan oyuncu Anıl Altan, tatil pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Altan’ın kendisi gibi oyuncu eşi Pelin Akil ise çocuklarının babasının yeni pozuna kayıtsız kalamadı. Pelin Akil’den Anıl Altan’a yorum geldi. İşte ünlü oyuncunun o yorumu;

Eşinin Paylaşımına Yaptığı Yorumla Dikkat Çekti

Altı yıl önce nikah masasına oturan Pelin Akil-Alin Altan çifti, 2019 yılında ikiz kızları Alin ve Lina’yı kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Sosyal medya hesabından sık sık mutlu aile pozlarını yayınlayan Akil, geçtiğimiz aylarda eşinin paylaşımına yaptığı yorumla dikkat çekmişti.

Pelin Akil’dan Anıl Altan’a Yorum

Anıl Altan, bornozlu pozlarını ”Ayna ayna söyle bana” notuyla takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Eşinin fotoğraflarını gören 35 yaşındaki oyuncu, Altan’ın pozlarına kayıtsız kalmamıştı.

Pelin Akil, paylaşıma, ”Neden bornozla?” yorumunu yaptı. Anıl Altan da eşine ”Çünkü o an üstümde o vardı” yanıtını vermişti.

“İyi ki Birbirimizi Bulduk”

Öte yandan Pelin Akil, geçtiğimiz haftalarda 32 yaşına basan Anıl Altan’ın doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutlamıştı. Altan’ın 2019 yılında çektiği bir fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu, gönderisine, şu notu düşmüştü:

Canımın içi güzel kocam 2019’da çekmişim bu güzel fotoğrafını. O zaman bu çanta bebeklerin bez çantası değildi, bu sene de aynı yerdeyiz. (aynı çantaylayız) Hep bana böyle el uzatansın. En yorulduğumda, en kötü ve çaresiz hissettiğimde de bu el bana böyle uzanır, hadi gel gidiyoruz dediğinde de… Hiç de sorgulamam nereye ne zaman.. “Hadi” derim gideriz. İyi ki doğdun, iyi ki birbirimizi bulduk ,iyi ki bu iki dünya güzeli bizi buldu, seni çok seviyorum. En büyük şansımsın. Nice mutlu beraber sağlıklı sevgili saygılı senelere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler