Perşembe, Ekim 21, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Sıla Kıyafetinin Azizliğine Uğradı!

Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Sıla Kıyafetinin Azizliğine Uğradı!

-

45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreninde Onur Ödülü alan Sıla, sırt ve bacak dekoltesiyle dikkat çekti. Şarkıcı, ödül aldıktan sonra selamlaşma sırasında kıyafetinin azizliğine uğradı.Sıla’nın Darp Raporu Tıbben Kabul Edilemez!

Onur Ödül Aldı!

Ahmet Kural’ın kendisine uyguladığı şiddet nedeniyle son dönemde zor günler geçriren şarkıcı Sıla, iddialı kıyafetiyle 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ne damga vurdu.

MFÖ grubunun üyeleri Mazhar Alanson,Fuat Güner ve Özkan Uğur’un elinden Onur Ödülü aldıktan sonrasında açıklama yapan ünlü şarkıcı Sıla, “Çok teşekkür ederim. Bence en önemli kısmı süper kahramanlardan almış olmak. Bunun yanı sıra tabi ki onur duyuyorum. Teşekkür ederim. Amacımız her zaman üretmek olsun, bütün niyetim de budur. İyi akşamlar.” ifadelerini kullandı.

Sıla Gençoğlu Kimdir?

Kıyafetinin azizliğine uğradı!

MFÖ grubunun üyeleri Mazhar Alanson,Fuat Güner ve Özkan Uğur’un elinden Onur Ödülü almak için sahneye çıktığı sırada bir kaza yaşadı! Ünlü şarkıcı Sıla ödül sonrası MFÖ gurubuyla selamlaşması sırasında kıyafetinin azizliğine uğradı. Derin dekoltesi yüzünden eğildiği sırada kıyafetinin azizliğine uğradı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nejat İşler: "Eğleniyorsak Telefon Rehberini Bile Oynarım"

Nejat İşler: “Eğleniyorsak Telefon Rehberini Bile Oynarım”

0
Ayın Söyleşisi için Asu Maro ile buluşan usta sanatçı Nejat İşler, son filmi “9,75” ve ikinci sezonu yayınlanmaya başlayan “Saygı 2” dizisinden yola çıkıp hayata ve hayattaki seçimlere uzanan zengin...