Ana SayfaÜnlülerÖzlem Kaymaz:" Yolun Hep Açık Olsun Kuzum!"

İlgili Postlar

Özlem Kaymaz:” Yolun Hep Açık Olsun Kuzum!”

Daha önce de oğlunun hastane problemleri ile gündeme gelen  1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz, ülkemizi Miss Universe’te temsil etmek için Tayland’a giden 20 yaşındaki kızına övgüler yağdırdı. Kaymaz, “Tara’yı takip etmek zorlaşıyor. Bangkok’taki tapınaklar gezildi ve kumsala inildi. Nasıl keyif alıyorum bir genç kızın bu güzel tecrübesinden. Gözlerim doluyor. Hedef değil, yolculuktur esas olan. Yolu hep açık olsun kuzumun” ifadelerini kullandı.

Tescilli güzel, geçtiğimiz günlerde 17 Aralık’ta düzenlenecek Miss Universe’te ülkemizi temsil etmek için Tayland’a gitti. Tara de Vries, Bangkok’ta çekildiği fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak hayranlarını sevindirdi.

Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz, Ameliyata Alınmayan Oğlu İçin Ateş Püskürdü!

20 yaşındaki Tara’nın annesi Özlem Kaymaz, sosyal medya hesabından kızına mesaj gönderdi;

Kaymaz, “Tara’yı takip etmek zorlaşıyor. Bangkok’taki tapınaklar gezildi ve kumsala inildi. Nasıl keyif alıyorum bir genç kızın bu güzel tecrübesinden. Gözlerim doluyor. Hedef değil, yolculuktur esas olan. Yolu hep açık olsun kuzumun” ifadelerini kullandı.

“Estetik yaptırmam haksızlık olur diye…”

Miss Universe’te temsil etmek için Tayland’a giden 20 yaşındaki Tara Davies ‘estetik yaptırır mısın?’ sorusuna şu yanıtı vermişti:

“Estetik yaptırmam. Kardeşim dünyaya çok eksik bir listeyle geldi. Onun yüzüne baktığımda benim estetik yaptırmam haksızlık olur diye düşünüyorum.”

Genç güzel, “Miss Universe’’de yarışıyor olmak ve 95 ülke güzeline karşı Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek, benim için çok gurur verici ve anlamlı” demişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler